Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην TV;

Ενημερωτικές εκπομπές
1
2%
Πρωινάδικα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μεσημεριανή ζώνη
1
2%
Απογευματινά μαγκαζίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ειδήσεις
2
4%
Ταινίες (ελληνικές-ξένες)
11
24%
Σειρές (ελληνικές-ξένες)
9
20%
Αθλητικές εκπομπές
5
11%
Ντοκυμαντέρ
11
24%
Ψυχαγωγικές εκπομπές
5
11%
 
Σύνολο ψήφων: 45

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 14 Ιούν 2013, 15:43

Ψήφισα Ελληνικές Σειρές, γιατί αν πετύχω είσαι το ταίρι μου ή κων/νου κι ελένης πάντα θα χαζέψω έστω κ κανά πεντάλεπτο και ντοκιμαντέρ γιατί τα μεσημέρια του καλοκαιριού στην Αθήνα είναι η καλύτερη παρέα για να ξεκουραστείς λίγο (με παίρνει ο ύπνος μετά το 20λεπτο).
Κατά τ' άλλα, η τηλεόραση γενικά δεν μου πάει, έχω σταματήσει να βλέπω από το Λύκειο και πλέον όταν είμαι σπίτι των γονιών μου την χαμηλώνω γιατί ο ήχος της μου ταράζει τα νεύρα. :ωιμέ: Βλέπω από το ίντερνετ που έχουν όλα τα προγράμματα καμιά φορά όταν βαριέμαι, αλλά και πάλι μόνο σειρές.
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 296
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:35

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 14 Ιούν 2013, 22:34

Βλέπω ως επί το πλείστον, ενημερωτικές εκπομπές αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, ταινίες (ελληνικές – ξένες) αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, αθλητικά αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον και ντοκιμαντέρ, επίσης αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, επιλογές τις οποίες και ψήφισα, αν και τώρα τελευταία, το μόνο που βλέπω σε όποιο από τα εναπομείναντα κανάλια και ν’ ανοίξω την τηλεόραση μου είναι μόνο διαφημίσεις...

.... (που σημαίνει ένα μονο πράγμα: τέλος και η τηλεόραση)! :)
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 08 Φεβ 2019, 15:16

Αν τύχει μόνο ντοκιμαντέρ το οποίο και ψήφισα.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 08 Φεβ 2019, 15:24

Εγω κυριως βλεπω εκπομπες, αλλα καμια φορα βλεπω καποια ταινια αν μου αρεσει.. ;)
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1449
Εγγραφή: 12 Οκτ 2014, 21:29

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 18 Μάρ 2019, 12:32

Γενικά τηλεόραση δεν βλέπω. Στο σπίτι μας της έχουμε απλά μετατρέψει σε οθόνη για το λάπτοπ! :))))
Τις προηγούμενες μέρες για κάποιον λόγο άνοιξα την ΤΟΥΒΟΥ και ... σκέτη απογοήτευση.
Όλες οι εκπομπές μυρίζουν "μούχλα"... Ακόμα ξανθιές γλάστρες χορεύουν χωρίς λόγω σε εκπομπές "ποικίλης" θεματολογίας, ακόμα τα δελτία ειδήσεων είναι τρας τιβι, ακόμα τα ίδια πρόσωπα πρωταγωνιστούν σε σειρές και σόου και πάει λέγοντας...
Τι να πω;
Θέλει γερή ανανέωση. Ειδικά η ιδιωτική τηλεόραση είναι για κλάματα.
Η δημόσια έχει αρκετές ενδιαφέρουσες εκπομπές, κυρίως το Ετ3 και το κανάλι της Βουλής.
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice

Αβατάρι χρήστη
Μαριάννα
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 5
Εγγραφή: 11 Απρ 2019, 15:50

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Μαριάννα » 11 Απρ 2019, 16:00

Δε βλεπω γενικα τηλεοραση, καμια φορα ισως δω καποια εκπομπη, αλλα συνηθως επιλεγω να μη χαραμιζω το χρονο μου με το να καθομαι να δω τηλεοραση. :όχισουλέω:


Επιστροφή “Γενικά για την τηλεόραση”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 0 επισκέπτες