"Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 02 Απρ 2013, 19:00

κοίτα, έχει κι αυτό την πλάκα του.. απλά αυτό που συνηθως γίνεται είναι να ξετινάζεις την ταινία χάριν της παρέας.. :)

κάτι κοινωνικά κορίτσια το κάνουν και.. καλά κάνουν.. :ναι:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βαλεντίν
Μύστης
Αναρτήσεις: 109
Εγγραφή: 02 Απρ 2013, 20:48

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Βαλεντίν » 02 Απρ 2013, 21:58

Μόνο τσιγάρα και απόλυτη ησυχία .Απόλυτη όμως!

Αβατάρι χρήστη
Ροντιόν
Κοινωνός
Αναρτήσεις: 11
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 11:21
Θέση: Θεσσαλονίκη

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Ροντιόν » 07 Απρ 2013, 00:00

Σκηνοθετώ το ποτήρι, την ποσότητα και την ποιότητα του Τσίπουρου(Νόμιμο παραισθησιογόνο). Αυτό πιάνει για σκηνοθεσία;

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 296
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:35

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 07 Απρ 2013, 00:10

Βεβαίως και πιάνει :ναι: ... και να ρωτήσω, συνδυάζεις την "σκηνοθεσία" σου με μεζέ ή άνευ; :μιαμ:
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Αβατάρι χρήστη
Ροντιόν
Κοινωνός
Αναρτήσεις: 11
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 11:21
Θέση: Θεσσαλονίκη

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Ροντιόν » 07 Απρ 2013, 10:16

Άνευ :όχιόχι:

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 07 Απρ 2013, 12:10

έχω αδυναμία στα αλμυρά αλλά φοβάμαι μην κάνω κοιλιά και λέω να το γυρίσω στο ξεροσφύρι... :ανέκφραστος:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 296
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:35

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 07 Απρ 2013, 13:06

Φαροφύλακας έγραψε:έχω αδυναμία στα αλμυρά αλλά φοβάμαι μην κάνω κοιλιά και λέω να το γυρίσω στο ξεροσφύρι... :ανέκφραστος:


... με πάγο, ή άνευ; :μιαμ:
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 07 Απρ 2013, 13:11

μπίρα ή κρασί.. ε, άνευ.. :ρ
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 296
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:35

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 07 Απρ 2013, 13:22

... νόμιζα πως μιλάγαμε για τσίπουρο :ουχ: ... (φυσικά και "άνευ" αν πρόκειται για μπύρα ή κρασί)! :ανέκφραστος:
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: "Σκηνοθετείτε" το χώρο σας όταν βλέπετε ταινία;

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 07 Μάι 2016, 17:08

H αληθεια ειναι οτι μπορω να δω ταινια τριωρη χωρις να την ''σπασω'' στη μεση. Χανεται ολος ο ειρμος για μενα. Επισης μαρεσει να τσιμπολογαω οταν βλεπω ταινια αλλα το εχω ελαττωσει γιατι βλεπω καμποσες(μπορει και 2 την μερα οπως συμβαινει τωρα με τις ταινιες της Marvel) και θα με παιρναν σηκωτη απο υπερβολικη καταναλωση ντοριτος. Συνηθως βλεπω ειτε μονη μου ταινια ειτε με τον αδερφο μου οπου τα παντα ειναι σκοτεινα με τον ηχο δυνατα ή με ακουστικα αν ειμαι μονη στο λαπτοπ. Ειτε στο γραφειο ειτε στο κρεβατι αναλογως την ωρα(συνηθως βραδυ) και την ορεξη. Ενιοτε οταν ενδιαφερει ολη την οικογενεια μια ταινια την βλεπουμε στο σαλονι συνδεοντας το λαπτοπ, και η ποιοτητα ειναι πενα. Ομως επειδη η μανα μου εχει την ταση να αναλυει αυτο που βλεπει εκεινη ακριβως την στιγμη με αποσπα γιατι δεν μπορω να εστιασω και να βυθιστω στην ταινια.
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..


Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες