Ποιος σκηνοθέτησε το "Να με προσέχεις" (2001-2002)

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Ποιος σκηνοθέτησε το "Να με προσέχεις" (2001-2002)

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 04 Ιουλ 2013, 19:54

Όλοι ξέρουμε νομίζω το "Να με προσέχεις", την σειρά του Μέγκα που παίζουν οι Χριστόφορος Παπακαλιάτης, Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης, Βαλέρια Χριστοδουλίδου κ.α.. Το θέμα είναι ότι εγώ τόσα χρόνια τώρα είχα την εντύπωση ότι σκηνοθέτης ήταν ο Παπακαλιάτης, μιας και έχει όλα τα στοιχεία του στυλ του, παίζει κιόλας, οπότε το είχα σίγουρο ότι ήταν κι ο σκηνοθέτης.
Τυχαία, όμως, κοίταξα στη βικιπαίδεια και γράφει στους συντελεστές: "Σκηνοθεσία: Μύρνα Τσάπα". :ααργκ: Είδα μετά τους τίτλους αρχής και τέλους και παρατήρησα πως δεν γράφει ποιος είναι ο σκηνοθέτης.

Εσείς γνωρίζετε κάτι; Αν πρόκειται δηλαδή για λάθος της βικιπαίδειας, ή αν όντως έτσι είναι; Έχω πάθει σοκ, γιατί όλα αυτά τα χρόνια οι γνωστοί μου κι εγώ είχαμε την εντύπωση ότι το να με προσέχεις ήταν δουλειά του Παπακαλιάτη. :ωιμέ:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ποιος σκηνοθέτησε το "Να με προσέχεις" (2001-2002)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 04 Ιουλ 2013, 20:00

Μήτε την ξέρω την σειρά. Όπως και να 'χει κι η imdb την Μύρνα Τσάπα δίνει σαν σκηνοθέτη.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Ποιος σκηνοθέτησε το "Να με προσέχεις" (2001-2002)

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 04 Ιουλ 2013, 20:11

Δεν ξέρεις το ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ; Μα πού ζεις :τρέλα: Πάντως αυτήν την σειρά την προτείνω και σε σοβαρούς :χαχα: ανθρώπους, έχει πολύ ωραία μουσική κ πλάνα και το σενάριο δεν είναι τόσο ό,τι νά'ναι όσο τα άλλα του Παπακαλιάτη (το σενάριο αυτός το έγραψε πάντως).
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ποιος σκηνοθέτησε το "Να με προσέχεις" (2001-2002)

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 26 Ιαν 2019, 01:08

Εγω τοσο καιρο νομιζα πως ο Παπακαλιατης ηταν ο σκηνοθετης. :ααργκ:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."


Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες