Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτηση απάντησης
Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 650

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτηση από Μπιατριξ Κιντο » 04 Φεβ 2019, 23:10

To Sahsiyet ειναι σειρα με την Τζανσου Ντερε, σωστα? Σκεφτομαι να το αρχισω κι εγω καποια στιγμη... :ναι:
Η Τζανσου μου αρεσε πολυ στο Ezel και στο Anne.
When fortune smiles on something as violent and ugly as revenge, it seems proof like no other, that not only does God exist, you're doing His will.

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3212

Ανάρτηση από Φαροφύλακας » 04 Φεβ 2019, 23:18

μάλλον θα ρίξω μια ματιά καί στο Gypsy και στο Elite, με την πρώτη ευκαιρία.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 209

Ανάρτηση από Βάγγυ » 11 Φεβ 2019, 01:25

Ψάχναμε με το φίλο μου να δούμε καμιά ταινία θρίλερ/τρόμου και δε μας έπειθε τίποτα. Θυμήθηκα ότι μια φίλη μου είχε προτείνει μια σειρά θρίλερ, το The haunting of the Hill house κι είπαμε να ξεκινήσουμε αυτό. Παιδιά, είναι πολύ καλό. Και καλύψαμε και τις μέρες μας, να μην ψάχνουμε κάθε φορά για ταινία. :) Με καλό μήκος ώρας, περνάνε ωραία τα βραδια. :)
"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 650

Ανάρτηση από Μπιατριξ Κιντο » 11 Φεβ 2019, 14:12

Εγω τωρα βλεπω το La Doña (μεξικανικη σειρα) με μεγαλο ενδιαφερον. Εχω καιρο να δω μεξικανικο, οποτε ειπα να το βλεπω οποτε εχω χρονο, ειναι πολυ καλο. :)
When fortune smiles on something as violent and ugly as revenge, it seems proof like no other, that not only does God exist, you're doing His will.

Αβατάρι χρήστη
Ασάρα
Μύστης
Αναρτήσεις: 72

Ανάρτηση από Ασάρα » 11 Φεβ 2019, 16:33

Ολοκλήρωσα τους κύκλους του Bojack Horseman, ύστερα από την απογοήτευση που ήταν για μένα το Disenchantment, ήταν πολύ ευχάριστο να δω μια σειρά κινουμένων σχεδίων που να απευθύνεται σε ενήλικες και να έχει καλό, πραγματικά καλό και πρωτότυπο σενάριο χωρίς να είναι φουσκωμένη με χυδαία ανέκδοτα.

Ανάρτηση απάντησης

Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”