Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 12 Οκτ 2016, 19:06

Ζόφος έγραψε:
Ζόφος έγραψε:Για να μη κάνω λίστα με φωτό θα γράψω όσες μου έρχονται τώρα: Eva Green, Kirsten Dunst, Scarlett Johansson, Olivia Wilde, Alexandra Daddario, Kat Dennings, Emma Stone, Amanda Seyfried, Juno Temple, Chloë Grace Moretz.

Προσθέτω Margot Robbie που θα κάνει τη Harley Quinn. Και Anne Hathaway που έκανε τη Catwoman.
Καρκίνος και Σκορπίνα αντίστοιχα, γυναίκες για σπίτι, να τις παντρευτείς και να κάνεις παιδιά μαζί τους. :ρ

Νέα προσθήκη: Lily Rabe. Τη ξεχώρισα στη 2η σεζόν του American Horror Story, όπου έκανε τη σατανική αδερφή Μαρία Ευνίκη (με το διάβολο κυριολεκτικά μέσα της). Καρκινάκος γλυκός έτοιμος για γάμο! :αγαπώ:

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 10 Μάρ 2017, 12:42

Η Konnie Metaxa μετράει; Ξέχασα Megan Fox, Emily Browning, Dakota Fanning, Zooey Deschanel, Elisha Cuthbert και Lucy Boynton γιατί μου θυμίζει Πολύνιους. :αγαπώ:

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 17 Μάρ 2017, 11:54

Νέα προσθήκη μετά από λαϊκή απαίτηση: Katheryn Winnick. Ξεχωρίζει στο Vikings σαν Lagertha, γυναίκα πολεμίστρια (με μαύρη ζώνη), όχι βασίλισσα. Η πλάκα είναι ότι την είχα ξαναδεί και σε άλλες ταινίες, The Art of the Steal, Cold Souls, μέχρι και στο Hellraiser: Hellworld!

Αβατάρι χρήστη
Μεταλλαγμένη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 212
Εγγραφή: 01 Μάι 2014, 20:38

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Μεταλλαγμένη » 17 Μάρ 2017, 15:11

Στο είπα οτι θα ερωτευθείς Λάγκερθα!

Βρίσκω πολύ γοητευτική την Vera Farmiga

Image

και την Lena Olin

Image

και από δικές μας, την Κατερίνα Διδασκάλου

Image
Sam: Dude, you killed Hitler!
Dean: Yeah...!Awesome!
(Supernatural)

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 17 Μάρ 2017, 15:16

Δε τελείωσα ακόμη. :ρ
Μέστο σαββατοκύριακο πιστεύω να ξεπετάξω και τη τέταρτη σεζόν. Αλλά η Lagertha ναι είναι έρωτας από την αρχή!! :αγαπώ:

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 296
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:35

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 17 Μάρ 2017, 19:44

Ζόφος έγραψε:
Ζόφος έγραψε:Προσθέτω Margot Robbie που θα κάνει τη Harley Quinn. Και Anne Hathaway που έκανε τη Catwoman.
Καρκίνος και Σκορπίνα αντίστοιχα, γυναίκες για σπίτι, να τις παντρευτείς και να κάνεις παιδιά μαζί τους. :ρ

Μα γιατί το λες Ζόφο ???? ... στα καρκινάκια τουλάχιστον αρέσει η οικογενειακή ζωή, γι αυτό και θωρούνται άλλωστε ως οι σπιτόγατοι του ζωδιακού κύκλου ... είναι μάλιστα και πολύ στοργικοί, διαχέοντας τα καλύτερα στοιχεία τους στο μητρικό ένστικτο !!!! :)))

Image

:σάλια:
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Αβατάρι χρήστη
Τσίου
Μύστης
Αναρτήσεις: 108
Εγγραφή: 19 Οκτ 2016, 14:58

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Τσίου » 18 Μάρ 2017, 18:07

Ωραίες είναι όσες βάλατε (εκτός απ'την Βλαντή, τέικ ιτ ίζι, Ίζι! :αγκαλιά: ) που είναι όμως η Janeane Garofalo? που είναι η Drew Barrymore? που είναι η Halle Berry? (που είναι ο Βάγκνερ; που είναι ο Πουτσίνι;)
Βασικά λίγες θα χαρακτήριζα όμορφες, όμορφες. Μάνα-γιατί-δεν-βγήκα-σαν-κι-αυτήν όμορφες. Που-είναι-τα-γυαλιά-ηλίου-πόνεσαν-τα-μάτια-μου όμορφες. Για την ακρίβεια τρεις:
Την Winona Ryder (Πολυνιους με προλαβες!)
Image
την Natalie Portman :προσκυνώ:
Image
και την Jodie Foster
Image
(Επίτηδες διάλεξα φωτογραφίες με κομμένα μαλλάκια διότι και η Μπιγιόνσε όμορφη είναι αλλά όταν το έκανε αγορέ, γελούσαν και τα αγέννητα παιδιά μου)
Βαγγέλης Γκανιάν... Αρμένης θα είναι.

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 18 Μάρ 2017, 18:55

Δύσκολα μου βάζετε τώρα. Αγαπώ τις ταινίες, οπότε καθε λίγο και λιγάκι κεραυνοβολιέμαι απο νέους έρωτες. Ας πούμε οτι μια σταθερή αξία είναι η Natalie Portman απο το leon που την πρωτοδα (και θέλω να κάνει τα παιδιά μου ξεκάθαρα :μαναι: ). Επίσης έχουμε και λέμε

Emma Stone

Image

Krysten Ritter
Image

Θα επιστρέψω οσονούπω
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..

Αβατάρι χρήστη
Τσίου
Μύστης
Αναρτήσεις: 108
Εγγραφή: 19 Οκτ 2016, 14:58

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Τσίου » 18 Μάρ 2017, 21:25

:χμ: πως να αντιδρούσε η Νάταλι αν της ζητούσαμε να μας πουλήσει τα ωάριά της; Πραγματικά είναι η μόνη γυναίκα που αν με απατούσε κάποιος με αυτήν, θα έβγαινα έξω στην γειτονιά καμαρωτή και θα μου κρέμαγα μόνη μου κουδούνια, σε φάση: "Τα μάθατε; μου τα φόρεσε με την Νάταλι την Πόρτμαν" :χαχα:
(Κάνε και μία βόλτα από το "δες μια αγαπημένη μου ταινία")
Βαγγέλης Γκανιάν... Αρμένης θα είναι.

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Όμορφες κι αγαπημένες γυναίκες της οθόνης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 19 Μάρ 2017, 00:27

Την Φόστερ θα την έβαζα περισσότερο στις "αγαπημένες" ηθοποιούς, παρά στις όμορφες. Η Πόρτμαν έχει ασύλληπτο πρόσωπο και, βέβαια, ο Λεών έχει ένα έντονο εφηβοφιλικό αμαρτωλό χρώμα. Την Έμα Στόουν μας την έβαλες στα πολύ θηλυκά της, Τσίου. Οι μαύρες δαντέλες δίνουν έναν άλλο αέρα στα θηλυκά.

(Εντωμεταξύ, πάντα γελάω με αυτά που γράφεις. Θα μπορούσες κάλλιστα να έχεις πετυχημένη στήλη σε περιοδικό! :)))) )
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Κορυφαία κι Αγαπημένα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 6 επισκέπτες