Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 04 Απρ 2016, 19:50

Έχω μεγάλη μεγάλη μεγάλη περιέργεια για την συνέχεια που πλησιάζει.

Σκέφτομαι πως η Άρια θα μετατραπεί σε μια πιο ισχυρή ιέρεια του θανάτου, μετά το πάθημά της, ο Σνόου, αν όντως γυρίσει από τους νεκρούς, υποθέτω πως δεν θα είναι ακριβώς ο ίδιος αλλά... ενισχυμένος με κάποια υπερδύναμη ή μεταλλαγμένος σε κάτι πιο ισχυρό. Κι ομοίως ο Μπραν, που τον περίμενα πώς και πώς στην τελευταία σεζόν αλλά μας τον στερήσανε, ε, εδώ πια θα πρέπει να τον ξαναδούμε, κι όπως μας έταξε εκείνο το άχρονο πλάσμα μέσ' στο δέντρο, θα μεταλλαχθεί κι αυτός σε κάτι πανίσχυρο που... θα πετάει.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 18 Απρ 2016, 18:22

Δεν ξέρω αν έτυχε να το διαβάσετε, αλλά ο Ομπάμα είναι οπαδός της σειράς και ζήτησε να δει προκαταβολικά επεισόδια της νέας (6ης) σεζόν. Οι παραγωγοί του τα δώσανε διότι, όπως ειπαν, είναι ο αρχηγός του ελεύθερου κόσμου κι όταν αυτός ζητάει κάτι, τί άλλο μπορείς να κάνεις.
:φρύδια:

Τώρα έχει γούστο ότι κάποια δημοσιογράφος υπέβαλε επίσημο αίτημα για αποκάλυψη των σχετικών πληροφοριών. Επικαλούμενη την Αρχή περί Ελεύθερης Πληροφόρησης, η δημοσιογράφος ζήτησε πρόσβαση στα επεισόδια που έχει στην κατοχή της η αμερικανική κυβέρνηση.

Οπότε να δούμε τί απάντηση θα πάρει! :))))

Να και μια συνέντευξη των ηθοποιών για την 6η σεζόν.

( Πανέμορφη η "Μελισάνδρη" )


"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 18 Απρ 2016, 18:32

Εχω εκνευριστει απο την ωρα που το διαβασα, αντε !!! Εμεις δεν εχουμε ψυχουλα δηλαδη, δεν ανυπομονουμε το ιδιο ?? :λυγμ:
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Ίζι » 18 Απρ 2016, 21:02

Εγώ ψιλοξενέρωσα που διάβασα ότι μετά την έκτη σεζόν πιθανόν να κλείσουν τη σειρά με 13 επεισόδια ακόμα, μοιρασμένα ακόμα και σε 2 κύκλους. Δηλαδή σύνολο άλλα 23 επεισόδια. Λίγα δεν είναι; Τόσο υλικό προετοιμάζει ο Μάρτιν. Μάλλον αχρησιμοποίητο θα μείνει. :ανέκφραστος:
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Κόρτο Μαλτέζε
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 315
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 09:41

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Κόρτο Μαλτέζε » 18 Απρ 2016, 22:50

σε 23 επεισόδια προλαβαίνουν να σκοτώσουν να σκοτώσουν άλλους 35-40, οπότε όλα καλά :))))
Ήθελα να γράψω κάτι βαθυστόχαστο αλλά δεν μου έρχεται τώρα

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Game of Thrones! Ο πλανήτης περιμένει!

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 19 Απρ 2016, 00:54

Εγω πιστευω οτι το φιναλε της σειρας θα ειναι ενα μεγαλειωδες αιματοκυλισμα που θα χαρισει νευρικους κλονισμους στους απανταχου τηλεθεατες. The End :ρ
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..


Επιστροφή “Ε.Φ., Φανταστικό”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες