Να συνδεθούμε στην imdb;

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 02 Ιούν 2014, 18:52

Σκέφτομαι πως θα ήθελα να έχω περισσότερα φιλαράκια στην imdb. :ναι:

Όποιος θέλει, με χαρά να συνδεθεί μαζί μου! Ειμαι αυτός:



Το πολύ ωραίο στην imdb είναι πως μπορείς να συγκρίνεις με τους φίλους σου τις βαθμολογίες: ποιες έχετε πάνω-κάτω κοινές, ποιες έχεις βαθμολογήσει καλύτερα και ποιες χειρότερα από τον φίλο.

:)
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 03 Ιούν 2014, 02:32

Φυσικά και να συνδεθούμε!
Εγώ είμαι η Πολύνιους!
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 11 Ιούν 2014, 20:59

δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα, αλλά είναι ευκαιρία τώρα! Σας πρόσθεσα και τους δύο (Πόλυ και Φάρε)...

Εδώ είμαι κι εγώ!
Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 12 Ιούν 2014, 03:56

Έψαξα τα προφίλ σας, έχει πλάκα :)
Με εσένα Φαροφύλακα, έχουμε βαθμολογήσει 61 κοινές ταινίες, και στις 44 απ' αυτές έχουμε δώσει τον ίδιο βαθμό ;) Άλλες 13 τις θεωρείς καλύτερες (πολλές Γούντι Άλλεν), και τις άλλες 4 (πράσινο μίλι, τιτανικός, φιλαδέλφεια, down by law) τις θεωρείς χειρότερες.

Μ' εσένα Βου Παπ, λιγότερα τα κοινά! Έχουμε κοινές 7 ταινίες και μόνο στις 2 έχουμε βάλει ίδιο βαθμό.
Όπως και με τον Φαροφύλακα, η μόνη ταινία που θεωρείς καλύτερη απ' ό,τι εγώ, είναι Γούντι Άλλεν. :χαχα:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 12 Ιούν 2014, 10:35

Μα πραγματικά, τώρα. Έβαλες 1* στο "Hollywood Ending" και 2* στο "Vicky Cristina Barcelona";!

Εγώ για να βάλω άσσο και δύο θα πρέπει η ταινία καί να μην μου αρέσει σε βαθμό "καραντιπ-καθόλου" καί να μην της βρίσκω κανένα, όμως κανένα, χάρισμα.

Στο "Down by Law" έβαλα 7άρκι, οπότε το θεωρώ μια χαρά ταινία. (Απλά εσύ εκεί έχεις 10ράκι)

Με την Βου (που όμως δεν έχει βαθμολογήσει και πολλούς τίτλους) ταιράζουν οι βαθμολογίες μας. Μόνη διαφορά βλέπω στο "Notting Hill" όπου έχω 6 στο δεκαράκι της. Ε, είναι και λίγο κοριτσίστικη ταινία, για να λέμε την αλήθεια.
:ρ

~~~~~~~~~

Στην imdb πού διάολο βλέπεις τις επαφές σου; :χμ:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 12 Ιούν 2014, 12:39

Αφού δεν μου άρεσαν καθόλου, κ έτυχε να τα δω με παρέα και άρα να τα δω ολόκληρα, γιατί να τους βάλω παραπάνω;

Εμένα αρκετά κοινά μου φαίνεται ότι έχουμε απ' τις 61 στις 44 έχουμε ίδια βαθμολογία, καλά μου φαίνεται.

Εγώ συνήθως για να το βρω, πάω στα message boards κ εκεί πάνω δεξιά σου έχει ένα κουτάκι με το προφίλ σου, κ γράφει τ' όνομα, τα messages κ τους friends.
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 12 Ιούν 2014, 13:26

κανείς δεν διαφωνεί.. περί ορέξεως. Απλά μου κάνει εντύπωση. :ρ
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 12 Ιούν 2014, 20:36

πήρα σβάρνα τις ταινίες σας και τώρα έχω περισσότερες. χα!
Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 17 Αύγ 2014, 15:37

Εντωμεταξύ, κάθε φορά μου παίρνει 30 λεπτά της ώρας να βρω την λίστα με τις επαφές μου, εκεί που την έκρυψαν δίχως καμιά λογική. Ας το σημειώσω εδώ για την επόμενη φορά που θα ψάχνω:

Quick Links > Message Board > Friends
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Χρύσα
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 1
Εγγραφή: 30 Αύγ 2014, 22:26

Re: Να συνδεθούμε στην imdb;

Ανάρτησηαπό Χρύσα » 02 Σεπ 2014, 14:32

οκ σας πρόσθεσα όλους


Επιστροφή “Μέλη”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες