Είδατε την νέα ταινία της Lacta ''αγάπα σαν να μην υπάρχει αύριο'';

Αβατάρι χρήστη
Αριαδνη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 217
Εγγραφή: 08 Ιούν 2014, 10:34

Είδατε την νέα ταινία της Lacta ''αγάπα σαν να μην υπάρχει αύριο'';

Ανάρτησηαπό Αριαδνη » 12 Ιαν 2016, 12:48

Την είδα και μου άρεσε η καινοτομία το πως δηλ. σε εισαγάγει στο δεύτερο μέρος( μια μικρη, μικρή εξομολόγηση με μεταβιβαστή την λάκτα) αλλά και ο Τάσος Νούσιας :μπράβο: νομιζω περισσότερο από όλα αυτά τα δύο στοιχεία

Υπόθεση , λίγο πολύ την περιμένεις: δηλ. αγάπα σαν να μην υπαρχει αυριο, ζησε την κάθε στιγμη κοίταξε τον συντροφό σου, καντον να νιωσει μοναδικός αλλα πως να αγαπήσεις και να αγαπηθείς όταν η ανεργια χτυπά κόκκινο :λυγμ: και πρεπει να τρεχεις ολη την μερα για το μεροκάματο, αν εχεις δουλεια η δεν εχεις φυγει στο εξωτερικό, σχημα οξύμωρο με αλλα λόγια ο τιτλος και η συγχρονη πραγματικότητα στην Ελλάδα/ και καλά στα 15 δεν υπολογίζεις τιποτα και λες θα ζησω χωρις λεφτα, αρκει να ζησω τον μεγαλο έρωτα αλλά στα 35 τα βλέπεις όλα αλλιως και no Money, no funny :ααργκ: η ζωη είναι σκληρή :ααργκ: τεσπα να μη σας απογοητευω γι αυτό και περιμένω και τις δικες σας σκέψεις αλλα κάτι μου λεει πως η προτεραιότητα του Μαρκου στην πραγματική ζωη θα ηταν να παει Ντουμπάι να δειξει τις μακέτες ενώ δεν θα χε χρόνο να μαθει φλαμένγκο



Αβατάρι χρήστη
Αριαδνη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 217
Εγγραφή: 08 Ιούν 2014, 10:34

Re: Είδατε την νέα ταινία της Lacta ''αγάπα σαν να μην υπάρχει αύριο'';

Ανάρτησηαπό Αριαδνη » 13 Φεβ 2016, 19:41

Σημερα στις 11 νομιζω απο το μεγκα εχει την ταινια στα πλαισια και της αυριανης μερας! Ομιλει και για καποια συμμετοχη στο τελος

Αβατάρι χρήστη
Λορένα
Μύστης
Αναρτήσεις: 163
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 01:08

Re: Είδατε την νέα ταινία της Lacta ''αγάπα σαν να μην υπάρχει αύριο'';

Ανάρτησηαπό Λορένα » 21 Φεβ 2016, 01:10

την ειδα και εγω..

Χαριτωμενη ταινια, μου αρεσε που ειναι και περιεκτικη, και σχετικα συντομη στο χρονο της, οποτε για οσο διαρκει αφηνεσαι στον κοσμο της και δεν σ'αφηνει να βαρεθεις. Για την υποθεση δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω σ'αυτα που ειπες Αριαδνη.

Μ'αρεσε δε τοσο πολυ, που θα ηθελα να δω και αλλες παρομοιες (μινι ταινιες εννοω)

Αβατάρι χρήστη
Αριαδνη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 217
Εγγραφή: 08 Ιούν 2014, 10:34

Re: Είδατε την νέα ταινία της Lacta ''αγάπα σαν να μην υπάρχει αύριο'';

Ανάρτησηαπό Αριαδνη » 21 Φεβ 2016, 15:36

Λορενα εγραψα και μηνυμα ;) αν παει η αν πηγε στον απεσταλμενο του ειναι ενα αλλο θεμα❤


Επιστροφή “Ταινίες”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 4 επισκέπτες