Ποιές ταινίες του 2019 αναμένετε να δείτε

Αβατάρι χρήστη
Ασάρα
Μύστης
Αναρτήσεις: 145
Εγγραφή: 30 Δεκ 2017, 10:02

Re: Ποιές ταινίες του 2019 αναμένετε να δείτε

Ανάρτησηαπό Ασάρα » 04 Μάρ 2019, 10:49

Το Once Upon A Time In Hollywood το περιμενω και εγώ!
Επίσης περιμένω να δω πως και πως το Dumbo, είναι η μοναδική ξαναζεσταμένη ταινία της Ντίσνεϋ που με ενδιαφέρει και παίζει ο Κόλιν Φάρελ . :γιούπι:
Βγαίνει και το δεύτερο μέρος του ΙΤ το φθινόπωρο και θα το δω αν και ο ενθουσιασμός είναι κάπως συγκρατημένος.
Ο Πίκατσου Ντετέκτιβ φαίνεται ενδιαφέρον και ασφαλώς θα δω το Zombieland 2 ελπίζω να είναι τόσο καλό όσο και το πρώτο.
Το Τζόκερ με τον Γιόακιν Φοίνιξ είναι μια διαφορετική προσθήκη στις ταινίες με ηπερήρωες και τέλος θα δω σίγουρα το Θάνατος στον Νείλο, το εαν θα μου αρέσει είναι ένα άλλο ζήτημα.
"When I was four years old, I watched my mother kill a spider... with a teacosy. Years later, I realised it was not a spider - it was my Uncle Harold."

Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1449
Εγγραφή: 12 Οκτ 2014, 21:29

Re: Ποιές ταινίες του 2019 αναμένετε να δείτε

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 18 Μάρ 2019, 12:37

Είδα το τρέιλερ της ταινίας US (2019). Πολύ ενδιαφέρον μου φάνηκε. Δεδομένου ότι η προηγούμενη ταινία του Τζόρνταν Πίλι μου άρεσε αρκετά (Get out) θα ήθελα να δω και την επόμενη δημιουργία του! :ναι:

Το θέμα της είναι ότι μια τετραμελής οικογένεια τρομοκρατείται από τους σωσίες της!!! :ααργκ:
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice


Επιστροφή “Γενικά για το σινεμά”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 5 επισκέπτες