Σχετικά με τα τρέιλρ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3149

Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 07 Ιουλ 2017, 00:28

Μόλις είδα αυτό εδώ το τρέιλερ της ταινίας The Switch:

Πραγματικά, δείχνει όοοοοολην την ταινία! Έχω καλυφθεί, σχετικά! :χαχα:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ξενέρωτας
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 295

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Ξενέρωτας » 07 Ιουλ 2017, 11:59

Βασικα υπαρχουν καποια τρειλερ που οντως δινουν αυτη την αισθηση αλλα τελικα η ταινια δεν ηταν αυτο που εδειχνε το τρειλερ, εδειχνε μια παραπανω υποθεση που δε φαινοταν στο τρειλερ.

(ασχετο: οταν ημουν μικρος μου ειχαν κανει δωρο ενα βιβλιο με ανεκδοτα, και οπως συβαινει συνηθως, καθε ανεκδοτο ειχε μια επικεφαλιδα που ηταν η περιληψη του ανεκδοτου. Ο εκδοτης που εκανε το βιβλιο ηταν τοσο γκαου, που, ενω κανονικα οι επικεφαλιδες ειναι η περιληψη του ανεκδοτου, σε αυτο το βιβλιο αποκαλυπταν το γκαγκ! Αυτο χαλουσε κυριολεκτικα καθε ανεκδοτο, οποτε πηρα ενα μπλανκο, εσβησα μια-μια επικεφαλιδα και διαβασα απο την αρχη το βιβλιο :)))) )
Είμαι στην πολύ φάση δικέ μου, αλλά εσύ ξηγιέσαι στο αλλιώς και μου τη βγαίνεις με κόκκινο να πούμε! -- Γιάννης Δαλιανίδης, 1980ς

Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1089

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 23 Οκτ 2017, 20:39

Εγώ πάντως τελευταία έχω προσέξει (ειδικά στο Χόλιγουντ), πως τα τρέηλερ γίνονται όλο και πιο εντυπωσιακά ενώ οι ταινίες όλο και πιο αδιάφορες! :))))
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 498

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Νοέ 2018, 20:28

Εγώ έχω δει πολλά τρέιλερ ταινιών που κάνουν πολύ spoil (ειδικά των καινούργιων ταινιών) και δεν το θεωρώ σωστό. Είναι σαν να σου δείχνουν όλη την ταινία. :(
When fortune smiles on something as violent and ugly as revenge, it seems proof like no other, that not only does God exist, you're doing His will.

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 11 Νοέ 2018, 21:01

Αρχή μου στα τρέιλερ, τα βλέπω μέχρι την μέση. Καί παίρνεις μια ιδέα κατά πόσο σου ταιριάζει η ταινία, και μάλλον γλιτώνεις τα μεγάλα σπόιλερ. :)))
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Μύστης
Αναρτήσεις: 190

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 08 Δεκ 2018, 15:17

Βγήκε χθες το τρέηλερ της πολυαναμενόμενης ταινίας Avengers: Endgame και είναι ικανοποιητικότατο. Δεν κάνει κανένα σπόιλ για την πλοκή και απλά ανυπομονείς για την ταινία. :)))) :πανικός:

"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Μύστης
Αναρτήσεις: 190

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 08 Δεκ 2018, 15:18

Βγήκε χθες το τρέηλερ της πολυαναμενόμενης ταινίας Avengers: Endgame και είναι ικανοποιητικότατο. Δεν κάνει κανένα σπόιλ για την πλοκή και απλά ανυπομονείς για την ταινία. :)))) :πανικός:

ΥΓ: Πώς βάζουμε βιντεάκια από το γιουτιουμπι καλέ; Έχω να βάλω μήνες και το ξέχασα. :ρ
"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 09 Δεκ 2018, 23:56

(βάζεις μόνο το id από το βίδεο)

Επιστροφή “Γενικά για το σινεμά”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες