Ομοιότητες ηθοποιών

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 738

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 12 Οκτ 2018, 13:21

εγώ, να πω την αμαρτία μου, μήτε η Jennifer Lawrence μου μοιάζει με την Lee Sobieski μήτε η Uma Thurman με την Toni Collette

:ανέκφραστος:
''Revenge is never a straight line. It's a forest, and like a forest, it's easy to lose your way.. to get lost... to forget where you came in.''

Αβατάρι χρήστη
Ασάρα
Μύστης
Αναρτήσεις: 109

Ανάρτησηαπό Ασάρα » 04 Μάρ 2019, 11:07

Αν και δεν νόμιζα ότι μοιάζουνε, κυκλοφόρησε στο ίντερνετ εδώ και καιρό μια φωτογραφία που είναι δύσκολο να πει κανείς εαν πρόκειται για τον Τομ Χανκς ή τον Μπιλ Μάρεϊ.

Image

είναι ο Μάρεϊ
"When I was four years old, I watched my mother kill a spider... with a teacosy. Years later, I realised it was not a spider - it was my Uncle Harold."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Μυθευτής

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 05 Απρ 2019, 13:24

Meg Foster με Kirstie Alley..
Image
''Revenge is never a straight line. It's a forest, and like a forest, it's easy to lose your way.. to get lost... to forget where you came in.''

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3272

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 05 Απρ 2019, 22:32

Ναι, αυτές όντως έχουν ομοιότητα. :πάνω:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
Μυθευτής

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 06 Απρ 2019, 12:06

Οταν ειχα δει το They Live νομιζα οτι η πρωταγωνιστρια ηταν η Κιρστι Αλεϊ, αλλα τελικα ηταν η Μεγκ Φοστερ.. μου εκανε εντυπωση η τρομερη ομοιοτητα τους.

Επιστροφή “Ηθοποιοί”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες