Εφήμερο σουξουμούξου

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 18 Ιούν 2020, 14:20

Κάποτε έλεγα ότι όταν μεγαλώσεις και ωριμάσεις θα αλλάξεις μυαλά αλλά δεν με πίστευες, ιδού!!
Κάνε με λικε και αντ. :ρ
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 03 Ιουλ 2020, 13:19

Καλό καλοκαίρι! και καλές διακοπές σε όλους! :γιούπι:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θεατής
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 647
Εγγραφή: 07 Οκτ 2016, 19:34

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θεατής » 05 Ιουλ 2020, 09:35

Επίσης! Καλο καλοκαίρι σε όλους!
Το να διαβάζεις μεταφρασμένη ποίηση είναι σαν να κολυμπάς με αδιάβροχο...

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 05 Ιουλ 2020, 17:18

Καλό καλοκαίρι σε όλους! :αγαπώ:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Ζαχαρίτσα
Κοινωνός
Αναρτήσεις: 16
Εγγραφή: 30 Απρ 2020, 00:23

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Ζαχαρίτσα » 06 Ιουλ 2020, 05:21

Θα σας παρακαλέσω να διαγραφεί ο λογαριασμός μου..
έχω στειλει και μηνύματα και δεν έλαβα καμιά απάντηση..
Μαράκι να σαι καλά που δεν απαντας...
Κλικα είναι κι εδώ όπως κι απο κει..συγγνωμη δεν θα παρω! Κάτσε με την παρέα σου
Πως να το εκλάβω ? ως απαξιωση? ειμαι παλια καραβανα εγω,
δεν μασαω από τετοια...
δεν έχω καμια θέση με ατομα που
υποτιμούν την νοημοσύνη μου..
Απαιτώ να διαγραφεί ο λογαριασμός μου...

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 06 Ιουλ 2020, 14:58

Συγνώμη που επεμβαίνω, απλά θα ήθελα να πω ότι αν κάποιος δεν απαντά μπορεί να έχει τους λόγους του, ίσως να μην έχει χρόνο μπορεί να βαριέται ή να θέλει την ησυχία του για κάποιο διάστημα, όλα αυτά όμως δεν υποδηλώνουν απαξίωση.
Θα πρότεινα για να φύγουν οι πικρίες την θέαση μιας ωραίας ταινίας και κατόπιν (γιατί όχι) τις εντυπώσεις μέσα από μια κριτική. :)
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 07 Ιουλ 2020, 14:32

Συγνωμη, αλλα δεν εχω χρονο να απανταω στον καθενα.. εχω και ζωη. Σορρυ κιολας, αλλα δεν καθομαι ολη μερα μπροστα σε εναν υπολογιστη να καθομαι να κουτσομπολευω η να κρινω. Τωρα που ειμαι διακοπες ειδικα, δεν μπορω να μπαινω ολη την ωρα η να βλεπω ποιος μου γραφει, ποιος οχι κλπ.. ειναι καπως κουραστικο και δεν θελω να ασχοληθω εν τελει, θελω απλα την ησυχια μου.. εγω κανω απλα την δουλεια μου, δε με απασχολει τιποτε αλλο.. ελπιζω να εγινα κατανοητη. :ναι:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 08 Ιουλ 2020, 10:56

Ζαχαρίτσα έγραψε:Θα σας παρακαλέσω να διαγραφεί ο λογαριασμός μου..
έχω στειλει και μηνύματα και δεν έλαβα καμιά απάντηση..


Ζαχαρίτσα, πού έστειλες μηνύματα και δεν έλαβες απάντηση; Θέλω να πω εννοείς σε κάποιο νήμα που έγραψες ή μιλάς για προσωπικά μηνύματα. Σε τί αναφέρεσαι;

Γενικότερα, όταν ρωτάμε κάτι στα νήματα, είναι μια ανοιχτή δημόσια ερώτηση η οποία θεωρητικά μπορεί και να μην απαντηθεί. Όλοι μας που συμμετέχουμε σε φόρουμ έχουμε δει κάποιες δικές μας ερωτήσεις ή σχόλια να μην λαμβάνουν κάποια απάντηση. Όπως και οι ίδιοι έχουμε απαντήσει σε χιλιάδες ερωτήσεις και σχόλια άλλων.

Οπότε, αυτό δεν είναι κάτι επιλήψιμο. Είναι ο τρόπος που λειτουργούν τα φόρουμ.

Η επικοινωνία με π.μ., βέβαια, είναι κάτι διαφορετικό. Εκεί είναι υπόθεση προσωπική μεταξύ των 2 που επικοινωνούν και ο καθένας κρίνει πώς λειτουργική μέσα σε αυτήν την προσωπική επικοινωνία.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Ιουλ 2020, 12:30

Κι εγω ηθελα να σας πω οτι φευγω διαπαντος απο αυτη τη "λεσχη", αφενος γιατι βαριεμαι που δεν εχει κινητικοτητα και αφετερου διοτι ειπωθηκαν και γενικα λεγονται πραγματα στο σαιτ που ειναι εναντια στις αρχες μου και με στεναχωρουν ταμαλα. Οποτε αντιο και καλη συνεχεια!
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 11 Ιουλ 2020, 14:30

1. Είναι "τα μάλα" και όχι η Ταμάλα από το Ζαΐρ.
2. Αν βαριέσαι (και πεινάς) φάε ριζογκοφέτες agrino με ρίγανη, το κάτι άλλο ειδικά όταν βλέπεις και κάποια ταινία.
3. Όποιος θέλει "κινητικότητα" υπάρχουν και άλλα forums/ηλεκτρονικά καφενεία (στην κυριολεξία, μαζεύονται όλοι οι συνταξιούχοι) :μπρ: που ο καθένας λέει ότι του κατέβει και περνάει η ώρα με εξυπνάδες, έντονες λογομαχίες κ.λ.π
4. Ποιος σε πείραξε να τον μαλώσω;;
5. Απλά κάνεις κόνξες γιατί το καλοκαίρι είναι για διακοπές και μπάνια, το χειμώνα πάλι εδώ θα είσαι. :))))
6. Καλές βουτιές και καλά μυαλά! :ρ
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.





Επιστροφή “Διάφορα Άσχετα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες