Εφήμερο σουξουμούξου

Αβατάρι χρήστη
Τρίνιτυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 252
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 16:47

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Τρίνιτυ » 16 Μάι 2020, 12:54

19 - 28/5 θα διεξαχθεί ιντερνετικά το φετινό Φεστιβάλ Θεσσαλονίκης. Σε αυτό το λινκ μπορείτε να διαβάσετε οδηγίες για το πως να "κλείσετε" θέση και να δείτε τα ντοκιμαντέρ που θα επιλέξετε.
SYSTEM FAILURE

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 28 Μάι 2020, 00:21

Βρε παιδιά, λύστε μου μια απορία: γιατι πολλα απο τα ενεργα μελη αυτης της λεσχης εφυγαν ? και ηταν αρκετοι... ειμαστε τρεις και ο κουκος πλεον... τι να κανω για να "ανανεωσω" τη λεσχη?
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 28 Μάι 2020, 00:28

Να σε ρωτήσω κάτι;
Πόση μυωπία έχεις;
Σου μοιάζω για κούκος;;

Έτσι είναι τα forums, άλλοι φεύγουν άλλοι έρχονται...
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Ιούν 2020, 15:10

Καλό μήνα, παιδιά!
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 01 Ιούν 2020, 15:43

Επίσης, καλό καλοκαίρι!! :γιούπι:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 01 Ιούν 2020, 20:29

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Σάωρη που μου πρότεινε ένα site με βιβλία που δεν το γνώριζα και έχω βρει κάποια πολύ ενδιαφέροντα σε συγκεκριμένες κατηγορίες! :μπράβο:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 03 Ιούν 2020, 22:03

Εγώ θέλω να σας πώ για τα δύο τελευταία ταινιάκια μικρού μήκους του Βασίλη Κεκάτου και ποσο ερωτεύτηκα την ματιά του και τους κόσμους του. Έχει κάτι απο την ποιητική και ρομαντική αυθάδεια και αμεσότητα του Χριστιανόπουλου. :γιούπι:
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Ιούν 2020, 14:00

Βρε παιδια, εχω μια αξια λογου απορια.. επειδη καποιες φωτογραφιες που τις αντιγραφουμε και τις βαζουμε εδω με "μαγικο" τροπο διαγραφονται απο το google, πρεπει να διαγραφονται και στη λεσχη μας? γιατι συμβαινει αυτο? σε αλλα σαιτ δεν συμβαινει κατι τετοιο.. ειναι καπως ενοχλητικο... να κανεις τοσο κοπο να βρεις την τελεια φωτο και να σου διαγραφει... :(
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 11 Ιούν 2020, 20:46

Αυτό γίνεται γιατί διαγράφεται ο πηγαίος σύνδεσμος δηλαδή το URL το οποίο έγινε copy/paste.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Ιούν 2020, 21:47

Μ'αρέσει που εισαι ο μονος που μου απαντάς...
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."


Επιστροφή “Διάφορα Άσχετα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 4 επισκέπτες