Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Κάθε τόσο κάνουμε μια κλήρωση κι ο ένας βλέπει μια αγαπημένη ταινία του άλλου.
Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 13 Μάι 2020, 20:35

Αυτό με την κλήρωση δεν το κατάλαβα, δλδ θα πρέπει να πω πρώτα τρία ονόματα της προτίμησής μου;;
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1449
Εγγραφή: 12 Οκτ 2014, 21:29

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 13 Μάι 2020, 20:42

Διάβασε τους Κανόνες αν θέλεις.
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 13 Μάι 2020, 22:20

Θλιμμένη Κουκουβάγια έγραψε:Αυτό με την κλήρωση δεν το κατάλαβα, δλδ θα πρέπει να πω πρώτα τρία ονόματα της προτίμησής μου;;

Ναι βρε συ, κοίτα στην πρώτη σελιδα αυτού του νήματος για να θυμηθείς το παιχνιδι...
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 13 Μάι 2020, 22:27

Νικόλας Δε Κιντ έγραψε:Διάβασε τους Κανόνες αν θέλεις.



:μπράβο:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 13 Μάι 2020, 22:31

Μπιατριξ Κιντο έγραψε:
Θλιμμένη Κουκουβάγια έγραψε:Αυτό με την κλήρωση δεν το κατάλαβα, δλδ θα πρέπει να πω πρώτα τρία ονόματα της προτίμησής μου;;

Ναι βρε συ, κοίτα στην πρώτη σελιδα αυτού του νήματος για να θυμηθείς το παιχνιδι...



Ναι, το κατάλαβα, μπερδεύτηκα γιατί νόμιζα πώς θα πρέπει να επιλέξουμε ονόματα τριών συμπαικτών μας που θέλουμε να παίξουμε μαζί τους και όχι τριών ταινιών που προτείνουμε να δουν, τώρα δεν ξέρω πως μου ήρθε... βραχυκύκλωσε ο εγκέφαλός μου. :ρ
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 15 Μάι 2020, 16:25

Ερώτηση: Γίνεται να έχουμε ξανά ίδιο ταίρι στους επόμενους γύρους που είχαμε παλιότερα? στους κανόνες δεν διευκρινίζει. Ναι ή όχι?
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Σάωρη
Μύστης
Αναρτήσεις: 65
Εγγραφή: 28 Ιαν 2016, 11:39

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Σάωρη » 15 Μάι 2020, 17:04

Μπιατριξ Κιντο έγραψε:Ερώτηση: Γίνεται να έχουμε ξανά ίδιο ταίρι στους επόμενους γύρους που είχαμε παλιότερα? στους κανόνες δεν διευκρινίζει. Ναι ή όχι?

Γίνεται. Τύχη είναι και δεν είμαστε και πολλοί όλο και θα συμπέσουμε! Εγώ με τον Μυρμηγκοφάγο πχ έχουμε συντύχει 2 φορές. :χαχα:

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 15 Μάι 2020, 17:05

Μακάρι για να ξαναπαίξω με τη Σάωρη και να δω καλτίλες για να σκάσεις από τη ζήλεια σου!!! :πανικός: :ρ
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Αντίβαρο
Μύστης
Αναρτήσεις: 63
Εγγραφή: 31 Μάρ 2020, 18:04

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Αντίβαρο » 15 Μάι 2020, 17:08

Όχι. Αλλά είμαι σίγουρη πως η θλιμμένη κουκουβάγια θα γινόταν χαρούμενη εάν τύχαινε με Μπιατριξ.
Δεν φταίω εγώ. Το είπε ο ελληνικός μου που ήπια το πρωί.
"Μην παίρνετε ναρκωτικά...δεν φτάνουν για όλους" -Ο Τζίμης, ο Τζίμης και η Τζάνις

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία - 16 (Απρίλιος 2020)

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 15 Μάι 2020, 18:15

Μπορεί να λέει αλήθεια! :ρ
Πάντως δεν έχω θέμα με όποιον και να κληρωθώ, ίσα-ίσα να μαθαίνω καινούργια πράγματα. :ωραίος:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.





Επιστροφή “Δες μια αγαπημένη μου ταινία”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 3 επισκέπτες