Log In

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Log In

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 17 Μάι 2020, 14:46

Τις τελευταίες μέρες αποσυνδέομαι πολύ συχνά και πρέπει να κάνω συνεχώς log in οπότε καταντά λίγο κουραστικό (εννοείται πως επιλέγω "μόνιμη σύνδεση"), γιατί συμβαίνει άραγε αυτό;
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Log In

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 17 Μάι 2020, 23:42

χμ.. δεν ξέρω :/

Εννοείς πως η αποσύνδεση γίνεται την στιγμή που περιηγείσαι στην λέσχη ή όταν επιστρέφεις βρίσκεσαι να είσαι αποσυνδεμένος;
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Log In

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 18 Μάι 2020, 15:04

Όταν επιστρέφω.
Δυο-τρεις φορές μου το έκανε και ενώ πήγα να γράψω σχόλιο - αποσυνδέθηκα - και μου ζητούσε να κάνω login. :ωιμέ:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Log In

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 18 Μάι 2020, 17:34

Θέλεις να διαγράψεις τα cookies ή να αλλάξεις πλοηγό και να μου πεις εάν η συγκεκριμένη συμπεριφορά παραμένει;
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Log In

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 18 Μάι 2020, 17:55

Ναι, βέβαια.
Από χθες δεν μου το έχει ξανακάνει μέχρι στιγμής, αν συνεχίσει θα διαγράψω cookies και αλλαγή browser.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.





Επιστροφή “Δομή, Στήσιμο και Τεχνικά Θέματα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες