Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Κάθε τόσο κάνουμε μια κλήρωση κι ο ένας βλέπει μια αγαπημένη ταινία του άλλου.
Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 278
Εγγραφή: 08 Οκτ 2014, 01:01

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 28 Νοέ 2016, 00:07

Αγαπητέ Φάρε, δεν έκανες τίποτα που να πρέπει να συγχωρεθεί. Ήταν υπεραρκετή η προσπάθεια σου και θαρρώ πως έφτασες την αντοχή σου στα όριά της. :ναι: Για την ανταλλαγή, σου εξήγησα τι συνέβη, πρέπει να κάνω ένα ριπίτ κι εγώ. :)
Το παγιδευμένη ψυχή είναι από τα πολύ αγαπημένα μου θρίλερ αλλά όπως έχουμε πει άλλωστε, γούστα είναι αυτά. Είδα το The gods must be crazy II και εν αντιθέσει με εσένα, το καταευχαριστήθηκα!! :))) Μου άρεσε πάρα πολύ κι ελπίζω να είναι η ταινία που θα με βγάλει από το λήθαργο, στον οποίο έπεσα το τελευταίο 6+μηνο. Είχε δράση, είχε χιούμορ και γενικά είχε αυτό που χρειαζόμουν αυτή τη στιγμή. Το μικρό το αγοράκι το λάτρεψα, σκέτη γλύκα! Έτρεχαν συγχρόνως 3 ιστορίες και παρ' όλα αυτά δεν έκανε κοιλιά ούτε για μια στιγμή!! Συγγνώμη που άργησα να τη δω και γενικά για την απουσία μου.
"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 28 Νοέ 2016, 01:02

Ρίξε να δεις και το Ι ;)
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 278
Εγγραφή: 08 Οκτ 2014, 01:01

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 28 Νοέ 2016, 21:14

Το έχω ήδη βρει. ;)
"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Γεωργία
Μύστης
Αναρτήσεις: 79
Εγγραφή: 26 Δεκ 2015, 02:28

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Γεωργία » 29 Νοέ 2016, 03:24

Κριμα που δεν σας προλαβα :(
Ελπιζω να γινει και αλλος γυρος.
Being a part of something special does not make you special. Something is special because you are a part of it.
-Rachel Berry (Glee)

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 29 Νοέ 2016, 12:25

Γεωργία τον Δεκέμβρη, θα υπάρξει κι άλλος γύρος οπότε εχε το νού σου :ναι: . Περιμένουμε να τελειώσουν με τις εκκρεμότητες τους όλοι οι συμμετέχοντες και η κλήρωση θα γίνει σχετικά σύντομα φαντάζομαι.
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..

Αβατάρι χρήστη
Γεωργία
Μύστης
Αναρτήσεις: 79
Εγγραφή: 26 Δεκ 2015, 02:28

Re: Δες μια αγαπημένη μου ταινία — 6 (Μάιος 2016)

Ανάρτησηαπό Γεωργία » 29 Νοέ 2016, 17:14

Στιλλ Ιλλ έγραψε:Γεωργία τον Δεκέμβρη, θα υπάρξει κι άλλος γύρος οπότε εχε το νού σου :ναι: . Περιμένουμε να τελειώσουν με τις εκκρεμότητες τους όλοι οι συμμετέχοντες και η κλήρωση θα γίνει σχετικά σύντομα φαντάζομαι.

Ωραία :)
Being a part of something special does not make you special. Something is special because you are a part of it.
-Rachel Berry (Glee)


Επιστροφή “Δες μια αγαπημένη μου ταινία”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες