Τα μικρονέα της οθόνης

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 23 Απρ 2016, 00:18

ε, αργεί ακόμα. Τί χοροπηδάς; :χαχα:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 24 Μάι 2016, 16:27

Σε άλλα νέα από τη Marvel, ανακοινώθηκε πως ο Michael Keaton θα παίξει σαν Vulture στο Spider-Man: Homecoming ενώ στο Thor: Ragnarok η Cate Blanchett κάνει την Hela, ο Jeff Goldblum τον Grandmaster, η Tessa Thompson τη Valkyrie κι ο Karl Urban το Skurge.

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 28 Ιούν 2016, 10:47

Διαβάζω πως χθες πέθανε ο Μπαντ Σπένσερ σε ηλικία 86 ετών. Κάποιοι τον έχουμε συνδέσει με την παιδική μας ηλικία και τις ταινιούλες που έκανε με τον Τέρενς Χιλ.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 30 Αύγ 2016, 01:09

Πέθανε ο Τζιν Γουάιλντερ σε ηλικία 83 χρόνων. Πολύ αγαπημένος μου κωμικός. :ωιμέ:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 22 Σεπ 2016, 15:16



Θα καταφέρει άραγε η Johansson να ξεπεράσει το Lucy;

Αβατάρι χρήστη
Στιλλ Ιλλ
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 506
Εγγραφή: 01 Νοέ 2014, 14:38

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Στιλλ Ιλλ » 22 Σεπ 2016, 17:12

Εμένα πάντως το Lucy μου άρεσε οπως και η Σκαρλετ. Της πανε τέτοιοι ρόλοι. Για το ανιμέισον (στο οποίο βασίστηκε) δεν ξέρω τι παίζει και τι προσδοκίες υπάρχουν αλλα νομίζω θα μας δώσει κατι κάλο.

Σε άλλα νέα περιμένω με απίστευτο ενδιαφέρον την Christine ,ταινία βιογραφία που ακολουθεί τη ιδιόρρυθμη ζωή της Κριστίν Τσαμπάκ, δημοσιογράφου που αυτοκτόνησε on air την δεκαετία του 70.
I'll show you light now. It burns bright forever. No more blue tomorrows. You on high now, love..

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 698
Εγγραφή: 03 Σεπ 2014, 20:18

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 23 Σεπ 2016, 14:23

Eμένα μου αρέσει η Johansson και σαν γυναίκα και σαν ηθοποιός. Το Lucy όμως πιστεύω θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο. Βέβαια αυτό είναι και θέμα Besson. Πολλές προσδοκίες για το Ghost in the Shell αν σκεφτείς πως είναι το anime που έμπνευσε το Matrix! :ναι:

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 09 Νοέ 2016, 23:22

"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Ίζι » 10 Νοέ 2016, 15:13

Πολύ ενδιαφέρον :μπράβο: Έχω ξαναδεί ελληνική ταινία horror/splatter, μόνο που είχε τόση πλάκα που την έλεγες και κωμωδία. Μιλάω για το απαράμιλλο Κακό. Και το Κακό 2 φυσικά. Τέλειο να βλέπεις ερειπωμένες οικείες γειτονιές της Αθήνας να κατακλύζονται από ζόμπι :))))
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Τόνιασινε
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 410
Εγγραφή: 06 Οκτ 2016, 12:52

Re: Τα μικρονέα της οθόνης

Ανάρτησηαπό Τόνιασινε » 13 Νοέ 2016, 00:21

Αχ δεν ξέρω αν το ξέρετε ή αν έχετε κάνει ανάρτηση γι αυτό, αλλά μόλις το έμαθα κι έχω πετάξει τη σκούφια μου απ τη χαρά μου κι ήθελα να σας το πω!! :πανικός: :πανικός: Ετοιμάζουν ταινία που θα βγει σε λίγο ο Σωτήρης Τσαφούλιας με τον Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη, αστυνομικό θρίλερ!! και παίζει κι ο φρανσουά κλουζέ!! :πανικός: :πανικός: (ο πρωταγωνιστής από τους άθικτους) γιούπιιιιιιιιιιιιιι!!


Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Google [Bot] και 2 επισκέπτες