Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Αβατάρι χρήστη
Τραβιατα
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 380
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 23:12

Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Τραβιατα » 23 Απρ 2013, 22:29

Υπάρχουν κάποιοι ηθοποιοί που άλλες φορές χωρίς λόγο και αιτία, άλλες φορές για κάποια αιτία, επειδή δεν μας άρεσε σε μια ταινία, επειδή δεν μας άρεσε σε ενα ρόλο που έπαιξε μας νευριαζουν πάρα πολυ.

Εμένα με νευριάζουν φοβερά η κριστεν στιουαρτ

Image


και ο Ρομπερτ Πατισον

Image

λόγω του twilight. και οχι μονο, γενικα αυτο το ζευγαρακι με νευριαζει πολυ, δεν βλεπω ταινια αν παίζει ο ενας ή ο άλλος.

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 23 Απρ 2013, 23:46

Συμφωνώ μαζί σου...

Αλλά πιο πολύ απ' όλες, μία είναι η ηθοποιός που μου σπάει τα νεύρα, με τσιτώνει και θέλω την επόμενη φορά που θ' ανέβει να πάρει όσκαρ να πατήσει μπανανόφλουδα να πέσει να γελάμε. :ιδού:

Image
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Κόρτο Μαλτέζε
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 315
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 09:41

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Κόρτο Μαλτέζε » 25 Απρ 2013, 11:10

Νομίζω ότι ο μόνος ηθοποιός που δεν πάω καθόλου είναι ο κωμικός Jim Varney (1949-2000). Έγινε γνωστός από μια σειρά χαζοκωμωδιών με ήρωα ένα ημικαθυστεριμένο (ή και εντελώς καθυστερημένο) τον Ernest P. Worrell
Ήθελα να γράψω κάτι βαθυστόχαστο αλλά δεν μου έρχεται τώρα

Αβατάρι χρήστη
Λορένα
Μύστης
Αναρτήσεις: 163
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 01:08

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Λορένα » 25 Απρ 2013, 11:57

Και εμενα με νευριαζει πολυ η Κιρστεν, γιατι την θεωρω αταλαντη, και ομως.. εκανε τοση επιτυχια

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 25 Απρ 2013, 12:23

Λορένα έγραψε:Και εμενα με νευριαζει πολυ η Κιρστεν, γιατι την θεωρω αταλαντη, και ομως.. εκανε τοση επιτυχια

Μια απ' τα ίδια.Την θεωρώ κι εγώ πολύ ατάλαντη αλλά και λάθος επιλογή για το συγκεκριμένο ρόλο ,η Μπέλλα στο βιβλίο ήταν χαζοβιόλα αλλά η Κρίστεν την κάνει εκτός από χαζοβιόλα να μοιάζει και λίγο...καθυστερημένη να το πω;; :ρ Ο Ρόμπερτ αντίθετα μου αρέσει πολύ και σαν ηθοποιός και μου άρεσε ακόμη περισσότερο στο Λυκόφως :ναι:
Η Χάθαγουεϊ είναι μια από τις αγαπημένες μου :ναι: την θεωρώ πολύ γλυκιά και μου άρεσε σε όποια ταινία κι αν την είδα .

Αβατάρι χρήστη
Τραβιατα
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 380
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 23:12

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Τραβιατα » 25 Απρ 2013, 12:31

Και εγω την Χαθαγουεη την θεωρω γλυκια.

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 25 Απρ 2013, 13:10

Η Χάθαγουεϊ με τσάντισε μόνο στις χρυσές σφαίρες όπου τη ρώτησαν τι μάρκα είναι το φόρεμα της και είπε απλά ότι είναι σανελ , ότι ξύπνησε το πρωι φόρεσε ένα σανέλ φόρεμα και και ένιωσε τέλεια και κάτι τέτοια ... Γενικά με εκνευρίζουν οι επώνυμοι με τα ακριβά τους ρούχα , τι πάει να πει δοκίμασες το πρωι ένα σανελ φόρεμα (που όσα βγάζω εγώ το χρόνο μάλλον είναι λίγα για να το αγοράσω) κι ένιωσες τέλεια;;Σιριουσλι;; :τσκτσκ:
Αλλά προσπαθώ να ξεχάσω αυτό που έγινε γιατί όπως και να το κάνουμε η Χάθαγουεϊ έπαιξε και την Τζέιν Όστεν και αυτό με κάνει να την συμπαθώ πολύ περισσότερο :ναι:

Αβατάρι χρήστη
Τραβιατα
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 380
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 23:12

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Τραβιατα » 25 Απρ 2013, 13:30

Μαργαρίτα έγραψε:Η Χάθαγουεϊ με τσάντισε μόνο στις χρυσές σφαίρες όπου τη ρώτησαν τι μάρκα είναι το φόρεμα της και είπε απλά ότι είναι σανελ , ότι ξύπνησε το πρωι φόρεσε ένα σανέλ φόρεμα και και ένιωσε τέλεια και κάτι τέτοια ... Γενικά με εκνευρίζουν οι επώνυμοι με τα ακριβά τους ρούχα , τι πάει να πει δοκίμασες το πρωι ένα σανελ φόρεμα (που όσα βγάζω εγώ το χρόνο μάλλον είναι λίγα για να το αγοράσω) κι ένιωσες τέλεια;;Σιριουσλι;; :τσκτσκ:
Αλλά προσπαθώ να ξεχάσω αυτό που έγινε γιατί όπως και να το κάνουμε η Χάθαγουεϊ έπαιξε και την Τζέιν Όστεν και αυτό με κάνει να την συμπαθώ πολύ περισσότερο :ναι:

Nαι, αλλα δεν φταιει αυτη που οι δημοσιογραφοι ασχολουνται με τετοιες βλεκειες, οποτε και οι ηθοποιοι αναγκαζονται να μπαινουν σε αυτο το τριπακι.Επισης τοσα λεφτα εχει βγαλει αν δεν βαλει αυτη Σανελ που τα εχει ποιος θα βαλει?

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 25 Απρ 2013, 13:33

( επίσης, παίζει να της το έκανε δώρο η εταιρία Σανέλ σαν αντάλλαγμα για αυτήν την ατάκα-διαφήμιση. )
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Ηθοποιοί που μας νευριάζουν

Ανάρτησηαπό Ίζι » 25 Απρ 2013, 13:40

Μου 'ρθε γράφοντας στο νήμα για τα "Κόκκινα Φανάρια". Η μόνη ηθοποιός που δεν αντέχω είναι η Τζένη Καρέζη μ' όλα αυτά τα νιαουρίσματα και τις χαζοχαριτωμενιές στις κωμωδίες, και τις υπερβολές (με τα γκρο πλαν, για τα οποία βέβαια δεν ευθυνόταν) στα δράματα. Αντίθετα, θεωρώ τον Κώστα Καζάκο ηθοποιάρα.
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson


Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες