Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 24 Μάι 2013, 23:22

και πάντα, όταν έχω όρεξη να ευθυμήσω, Seinfeld...

( έπειτα θα ξαναπιάσω τα Φιλαράκια :)))) )
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Αλίκη
Μύστης
Αναρτήσεις: 180
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:33
Επικοινωνία:

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Αλίκη » 24 Μάι 2013, 23:43

Εγώ βλέπω Happy Endings αυτές τις μέρες, μια χαζοχαρούμενη σειρά που ίσως να έχει αρχίσει να μου αρέσει λίγο παραπάνω από απλά "περνάω την ώρα μου".

Αβατάρι χρήστη
Αξία
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 211
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:36
Θέση: Θεσσαλονίκη

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Αξία » 25 Μάι 2013, 00:06

Αλίκη έγραψε: που ίσως να έχει αρχίσει να μου αρέσει λίγο παραπάνω από απλά "περνάω την ώρα μου".


Ξέρεις κάπως έτσι ξεκινούν οι πιο "εθιστικές" σχέσεις :))))

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 28 Μάι 2013, 21:04

ρίχνω Φιλαράκια σ1ε1 :τρέλα:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 28 Μάι 2013, 21:12

Φαροφύλακας έγραψε:ρίχνω Φιλαράκια σ1ε1 :τρέλα:

:πάνω: Έχω λιώσει στα Φιλαράκια αυτές τις μέρες , όγδοη σεζόν έφτασα :ρ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 28 Μάι 2013, 21:30

εντωμεταξύ στο πρώτο επεισόδιο είναι φανερό πως εξαρχής το πήγαιναν για ειδύλλιο Ρος-Ρέιτσελ.. :ναι:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Ίζι » 05 Ιούν 2013, 11:29

Χθες, ψάχνοντας να βρω καμιά καινούρια σειρά να βλέπω (περνάω φάση σειρών :ρ ) είδα:

1 επεισόδιο της σειράς House of Cards. Είναι μια νέα σειρά με τον Kevin Spacey και τη Robin Wright, με σκηνοθέτη τον David Fincher μεταξύ άλλων. Από πότε οι πολύ σπουδαίοι Αμερικανοί σκηνοθέτες και ηθοποιοί δουλεύουν στην τηλεόραση; Στ' αλήθεια, σε κάτι τέτοιες παραγωγές δεν υπάρχει καμία ποιοτική διάκριση μεταξύ τηλεόρασης και κινηματογράφου. To θέμα της δεν με τραβάει, για να είμαι ειλικρινής (γενικά δεν μου αρέσουν οι πολιτικές ταινίες και σειρές), όμως αυτή δείχνει εξαιρετικά ενδιαφέρουσα.

1 επεισόδιο του Person of Interest μιας σειράς του Jonathan Nolan και J.J. Abrams. Πολύ κινηματογραφικό, πολύ γρήγορο, πολύ συναρπαστικό. Η ιστορία θυμίζει Minority Report. O Jim Caviezel που πρωταγωνιστεί ως σκληρός πράκτορας, είναι ο ηθοποιός που έπαιζε τον Χριστό στα "Πάθη του Χριστού" του Γκίμπσον. :ααργκ: Παίζει και ο Μπεν απ' το Λοστ :)

1 επεισόδιο του Pretty Little Liars που μας πρότεινε η Μαργαρίτα. Πολύ νεανικό, πολύ γυναικείο, χαλαρό και διασκεδαστικό, με ενδιαφέρουσα υπόθεση. Μα καλά, σ' αυτήν την πόλη είναι όλες κούκλες; :ρ
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Αλίκη
Μύστης
Αναρτήσεις: 180
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:33
Επικοινωνία:

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Αλίκη » 05 Ιούν 2013, 11:54

Ίζι έγραψε:1 επεισόδιο του Pretty Little Liars που μας πρότεινε η Μαργαρίτα. Πολύ νεανικό, πολύ γυναικείο, χαλαρό και διασκεδαστικό, με ενδιαφέρουσα υπόθεση. Μα καλά, σ' αυτήν την πόλη είναι όλες κούκλες; :ρ


Και έχει πολύ ενδιαφέρον και το πώς ντύνονται για να πάνε στο σχολείο αυτές οι κούκλες!!!

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Ίζι » 05 Ιούν 2013, 12:01

Το πρόσεξα! :))))
Όπως και μια γενική χαλαρότητα στις αναστολές τους (η μαμά με τον μπάτσο, η αδελφή με τον άντρα της αδελφής, η 16χρονη με τον άγνωστο στο μπαρ, και όλα αυτά σε ένα επεισόδιο :φρύδια: :μπράβο: )
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ποια σειρά βλέπεις τώρα;

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 05 Ιούν 2013, 12:25

Χαχαχααχα και που είσαι ακόμα Ίζι :χαχα:


Επιστροφή “Οθόνων Διάφορα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Google [Bot] και 3 επισκέπτες