Κάψε το Σενάριο

Αβατάρι χρήστη
Αλίκη
Μύστης
Αναρτήσεις: 180
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:33
Επικοινωνία:

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Αλίκη » 13 Απρ 2013, 14:02

Τα είδα χθες το βράδυ και τα 3 επεισόδια που βγήκαν μέχρι στιγμής φέτος!! Εκτός από το πρώτο που ήταν λίγο... κρύο, τα άλλα δύο μου άρεσαν. Γέλασα πολύ με την έκφραση του Ζήση στο ραντεβού στα τυφλά στο 2ο επεισόδιο, όταν ήταν και καλά ταχυδακτυλουργός και η κοπέλα είπε "σέξι μάγος;". Μήπως τελικά καίει καρδιές γενικά ο Ζήσης (και όχι μόνο τις δικές μας; :ρ)

Και γέλασα πααααρα πολύ με τις ελάχιστες σκηνές από τα γυρίσματα που δείχνουν στο τέλος, ειδικά σε εκείνο που ο Λάμπρος κάνει την Ινδή (;;;) είχε τόση πλάκα!!!! :μουάχαχα: :μουάχαχα:

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 13 Απρ 2013, 22:37

Νομίζω φέτος μου αρέσει πολύ και ο Γιώργος, βγάζει πολύ γέλιο με κάτι πράγματα που του βγαίνουν αυθόρμητα :χαχα: Ο Λάμπρος όταν φοράει περούκες γελάω πάρα πολύ και μόνο που τον βλέπω , όταν έκανε την Ινδή είχε τόσο γέλιο εμφανισιακά αλλά και έτσι όπως μιλούσε. :μουάχαχα:
Βεβαια νομίζω πάντα αγαπημένος μου θα είναι ο Ζήσης :ναι:
Μακάρι να κάνουν περιοδείες και φέτος , να έρθουν Θεσσαλονίκη και να τους δω από κοντά γιατί πέρυσι δεν πήρα χαμπάρι τίποτα !

Αβατάρι χρήστη
Αλίκη
Μύστης
Αναρτήσεις: 180
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:33
Επικοινωνία:

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Αλίκη » 14 Απρ 2013, 00:35

Μαργαρίτα έγραψε:Για αυτούς που θέλουν κι άλλο κάψε το σενάριο μερικά βίντεο σε πολύ καλή ποιότητα από την περιοδεία τους που έχουν πολύ πλάκα :χαχα:



Τώρα το είδα αυτό!!!! Καλά ο Ζήσης είναι απίστευτος στο Χαμένοι στη Μετάφραση!!!!! :μουάχαχα: :μουάχαχα: :μουάχαχα:

Αβατάρι χρήστη
Αμελί
Κοινωνός
Αναρτήσεις: 34
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:58

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Αμελί » 14 Απρ 2013, 16:31

Την εκπομπή αυτή την είχα ακουστά αλλά δεν είχα δει ποτέ κάποιο επεισόδιο στην τηλεόραση. Μέχρι που είδα αυτό το νήμα και το βιντεάκι με το Ελλάδα-Γερμανία :χαχαχα: Και κατέληξα να βλέπω αμέτρητα βιντεάκια με τα σκετσάκια τους...
Πλέον έχω πιάσει από την αρχή όλα τα επεισόδια στο youtube και τα βλέπω!!! Έχουν πάρα πολύ πλάκα και μ'αρέσει πολύ το χιούμορ τους!!

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 28 Απρ 2013, 22:44



Αγαπημένη σκηνή , πόσο θεός ο Ζήσης ;;;;;; :προσκυνώ: :μουάχαχα:

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 29 Απρ 2013, 12:54

Image

Μιας που αναφερθήκαμε στον Ζήση που καίει καρδιές , δείτε δύο φωτογραφίες που ανέβασε πριν λίγο στο προφιλ του στo fb.
:φρύδια:

Image

Αβατάρι χρήστη
Γκόλφω
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 7
Εγγραφή: 25 Ιαν 2015, 16:49

Re: Κάψε το Σενάριο

Ανάρτησηαπό Γκόλφω » 27 Απρ 2015, 03:20

Δεν ξέρω για εσάς εμένα πάντως μου άρεσε πολύ. Στην αρχή βέβαια δεν ξετρελαινόμουν αλλά κάθε φορά μου άρεσε ένα κλικ παράπανω. Θα 'θελα να βγάζαν καινούρια επεισόδια, μπορεί να υπάρχουν κωμικές σειρές στην ελληνική τηλεόραση αλλά τόσο γέλιο δεν ρίχνεις. Άλλη φάση λέμε. Να γελάσει λίγο το χειλάκι μας μωρέ μωρέ.


Επιστροφή “Ψυχαγωγικές”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες