Blue Valentine (2010)

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Ίζι » 13 Ιούν 2014, 13:31

Ε, καλά βρε Αριάδνη μου, την καλή καρδιά θα την προσέξουμε στους άντρες που θα βάλουμε στη ζωή μας. Σιγά μην ψάχνω κατά πόσο έχει καλή ή κακή καρδιά ο Γκόσλινγκ :ρ
Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, πάντως, αν είναι κι εντελώς μ@κας ο άλλος, αποδεδειγμένα, όσο να 'ναι ξενερώνεις. Ας πούμε έχω ξενερώσει απίστευτα με τον Σοκ Κόνερι (απ' τους πιο σέξι στα νιάτα του, ακόμα ωραίος και καλός ηθοποιός) επειδή συμπεριφέρθηκε με τρομερή αγένεια σε φίλη μου που του ζήτησε αυτόγραφο :όχισουλέω: :κάτω:
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Βάσια » 13 Ιούν 2014, 13:37

Αριαδνη έγραψε:Πρωτα από όλα πάει η καλη η καρδια και όχι αν είναι ενας ανδρας σεξι/ για μενα τουλάχιστον :))) ο Ραλφ Ματσιο του καρατε κιντ είναι πολύ καλό παιδι


Βρε Αριαδνη μου μιλάμε για ηθοποιούς και όχι για τον άντρα της ζωής μας.Οπότε η εμφάνιση,το στυλ και ο μαγνητισμός που εκπέμπει είναι αυτό που θα τραβήξει την προσοχή μας. Το αν έχει καλή καρδία η όχι πρέπει να γνωρίσεις κάποιον για να το πεις.Πάντως προσφέρομαι αν θέλετε να μου φέρετε τον Γκόσλινγκ και θα σας ενημερώσω αν έχει καλή καρδία η όχι. :ρ

edit:Με προλαβες Ιζι...πάντως την ίδια σκέψη κάναμε! :)))
Τελευταία αλλαγή από Βάσια στις 13 Ιούν 2014, 13:39, στο σύνολο 1 αλλαγή.

Αβατάρι χρήστη
Αριαδνη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 217
Εγγραφή: 08 Ιούν 2014, 10:34

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Αριαδνη » 13 Ιούν 2014, 13:39

ιζι μου, ειδες που θελουμε και ο άλλος ειτε σταρ, ειτε όχι να εχει μια ταπεινοτητα( νομιζω πως γινεται ακομα πιο ερωτευσιμος) ενώ ξενερώνουμε αμεσα αν φερεται λες και του ανηκει ο κόσμος όλος, γιατι σε κανεναν δεν ανηκει και όλοι περαστικοι είμαστε/ και βεβαια ο κονερι, επρεπε να σεβαστει την φιλη σου, αυτό θα του εδινε πόντους! Και νομιζω πως πρεπει να αρχισουμε να δινουμε περισσότερη αξια και σε ανθρώπους που ψαχνουν ολονυκτις και ολημερίς για νεα φαρμακα και ασθενειες και εννοείται και σε αλλους που προσπαθουν για το κοινο καλό, ισως αυτοι να είναι τελικά και οι αθεατοι σταρ της ζωης :)

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 13 Ιούν 2014, 14:23

Ίζι έγραψε:Ας πούμε έχω ξενερώσει απίστευτα με τον Σοκ Κόνερι


δεν μπορώ να φανταστώ πόσο μεγάλο ήταν το... σοκ! που του άλλαξες το όνομα...:ρ

τί της έκανε της καημένης της φίλης σου;
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Ίζι » 13 Ιούν 2014, 15:27

χαχαχαα :χαχα:
Τον είδε στο Λονδίνο και πήγε μέσα στην καλή χαρά να του ζητήσει αυτόγραφο. Της πέταξε ένα κοφτό "no" και της είπε να μην τον ξαναενοχλήσει. :οργή: Άκυρος τελείως για μένα :κάτω: (Δεν ήταν υποχρεωμένος να δώσει, υπάρχει όμως και η ευγενική άρνηση)
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Αριαδνη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 217
Εγγραφή: 08 Ιούν 2014, 10:34

Re: Blue Valentine (2010)

Ανάρτησηαπό Αριαδνη » 13 Ιούν 2014, 17:10

Ίζι έγραψε:χαχαχαα :χαχα:
Τον είδε στο Λονδίνο και πήγε μέσα στην καλή χαρά να του ζητήσει αυτόγραφο. Της πέταξε ένα κοφτό "no" και της είπε να μην τον ξαναενοχλήσει. :οργή: Άκυρος τελείως για μένα :κάτω: (Δεν ήταν υποχρεωμένος να δώσει, υπάρχει όμως και η ευγενική άρνηση)

αυτος εχασε, τωρα θα ελεγες τα καλυτερα στην λέσχη μας


Επιστροφή “δεκαετία του 2010”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες