Ερωτικές σκηνές σε ταινίες

Αβατάρι χρήστη
Μεταλλαγμένη
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 212
Εγγραφή: 01 Μάι 2014, 20:38

Re: Ερωτικές σκηνές σε ταινίες

Ανάρτησηαπό Μεταλλαγμένη » 22 Ιαν 2016, 22:23

Καταπληκτική :προσκυνώ: Η μουσική, το ασπρόμαυρο, η αργή κίνηση, όλα :πάνω:

Επιτέλους, πρέπει να κ'ατσω να την δω αυτή την ταινία, το λέω χρόνια τώρα :ωιμέ:
Sam: Dude, you killed Hitler!
Dean: Yeah...!Awesome!
(Supernatural)

Αβατάρι χρήστη
Ιαβερης
Μύστης
Αναρτήσεις: 195
Εγγραφή: 02 Απρ 2013, 01:29

Re: Ερωτικές σκηνές σε ταινίες

Ανάρτησηαπό Ιαβερης » 23 Ιαν 2016, 03:22

Αυτοματα μου' ρθε η σκηνη με την Χαλι Μπερι, η οποια οπως βλεπω αναφερθηκε πιο πριν. Βασικα απο τη καριερα της Χαλι Μπερι μονο αυτο μου εχει μεινει, το πριν και το μετα, ελαχιστα με συγκινει. :))
Θελω, ομως,να αναφερω οχι απλως μια σκηνη αλλα ολοκληρη ερωτικη ταινια, η οποια με ειχε αηδιασει πραγματικα. Προκειται για τον Καλιγουλα του Τιντο Μπρας. Πολυ ωμη ταινια, με αρκετες σοκαριστικες σκηνες, πολυ γυμνο για το τιποτα, σαν να γυριστηκε μονο και μονο για να προκαλεσει. Κι αν δειτε το καστ, εχουμε Μαλκολμ ΜακΝτοουελ, Πιτερ Ο' Τουλ, Ελεν Μιρεν, ειναι ν' απορει κανεις πως δεχτηκαν να παιξουν σε τοσο σιχαμερη παραγωγη. :ωιμέ: Ευτυχως κρινοντας απο τη βαθμολογια που εχει στο imdb, βλεπω οτι σε πολυ κοσμο δεν αρεσε επισης.
Άδικα περιμένεις να γυρίσει ο τροχός, το χαμστερ πέθανε.

Αβατάρι χρήστη
Σάσεναχ
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 1
Εγγραφή: 27 Ιαν 2016, 10:10

Re: Ερωτικές σκηνές σε ταινίες

Ανάρτησηαπό Σάσεναχ » 28 Φεβ 2016, 18:27

https://youtu.be/Kyl54S9jPBQ

Δεν ξέρω αν είμαι μόνο εγώ αλλά η βρήκα πολύ ερωτική αυτή τη σκηνή

Είναι από το 7ο επεισόδιο της πρώτης σεζόν της σειράς Gran Hotel

Image

Αβατάρι χρήστη
Φθινόπωρο
Κοινωνός
Αναρτήσεις: 44
Εγγραφή: 25 Οκτ 2016, 15:53

Re: Ερωτικές σκηνές σε ταινίες

Ανάρτησηαπό Φθινόπωρο » 22 Νοέ 2016, 12:16

Η ερωτική σκηνή από τα "ψηλά τακούνια"΄, από τις πρώτες που μου ήρθαν στο μυαλό, αναφέρθηκε ήδη στο νήμα.
Αυτή που επίσης αναφέρθηκε και συμφωνώ πως είναι πολύ καλή, είναι από το "χορό των τεράτων", στην οποία η Χάλε Μπέρι είναι όντως πολύ πειστική (και γενικότερα στην ταινία).
Ο παρτενέρ της έχει συνηθίσει να πηγαίνει μόνο με επαγγελματίες, για μερικά λεπτά (ή δευτερόλεπτα?) σε μια συγκεκριμένη στάση. Τις πληρώνει, ευχαριστώ, χάρηκα και γεια σας. Με την συγκεκριμένη γυναίκα, η οποία προφανώς το ζει, ξεκινάει με τη στάση της συνήθειάς του, την οποία η Χάλε, αν και δείχνει να απολαμβάνει, αναγνωρίζοντας ίσως τα σημάδια του "δεν ξέρω να κάνω κάτι άλλο", αλλά κυρίως για τη δική της ικανοποίηση, αναλαμβάνει τα ηνία, και ο τύπος για πρώτη ίσως φορά καταλαβαίνει τι σημαίνει γυναικείος οργασμός. Πολύ καλή ερμηνεία!

Πολύ όμορφη και αισθησιακή ήταν και η ερωτική σκηνή στο όνομα του ρόδου!
"When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better."
Mae West


Επιστροφή “Κορυφαία κι Αγαπημένα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες