Οι πιο μισητοί κι αντιπαθητικοί ήρωες σε ταινίες

Αβατάρι χρήστη
Ζόφος
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 699

Re: Οι πιο μισητοί κι αντιπαθητικοί ήρωες σε ταινίες

Ανάρτησηαπό Ζόφος » 28 Νοέ 2014, 23:06

Την Kristen Stewart την ηθοποιό εννοείς. Συμφωνώ και προσθέτω και την Emma Watson.

Αβατάρι χρήστη
Χήθκλιφ
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 404

Ανάρτησηαπό Χήθκλιφ » 30 Νοέ 2014, 20:09

Ο πιο μισητός κινηματογραφικός χαρακτήρας για μένα είναι μακράν η Αλίσα Τζόουνς (Joey Lauren Adams) της ταινίας "Chasing Amy". Αδυνατώ να ελέγξω την απύθμενη απέχθεια που μου προκαλεί, όπως δυσκολεύομαι και να την εκλογικεύσω. Μισώ τον ήχο της φωνής της, τις εκφράσεις της, τις κινήσεις της , τα πάντα επάνω της - Όλα. Φοβάμαι πως θα ήταν ικανή να ξυπνήσει την ψυχοπαθή μέσα μου αν παίζαμε στην ίδια ταινία :χαχα: (ευτυχώς κάτι αδύνατο να συμβεί).

Image

Με μικρή απόσταση ακολουθεί ο Τζόνι (David Thewlis) της ταινίας "Naked" ο οποίος μου βγάζει περισσότερο αηδία παρά φονικές τάσεις.

Image
"Parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas.."

Αβατάρι χρήστη
Ιαβερης
Μύστης
Αναρτήσεις: 87

Ανάρτησηαπό Ιαβερης » 16 Ιαν 2016, 02:05

Πρωτος μου' ρχεται ο Περσι απο το Πρασινο Μιλι. :νατώρα: :οργή: :όχισουλέω: Μιλαμε για εκεινο το σπασικλακι που εκανε την ζωη δυσκολη ολων στη φυλακη. Δεν θυμαμαι ποιος τον υποδυθηκε και δεν θα σκαλισω να βρω ποιος ειναι, παντως τον μισησα τον τυπο!
Άδικα περιμένεις να γυρίσει ο τροχός, το χαμστερ πέθανε.

Επιστροφή “Κορυφαία κι Αγαπημένα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες