Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Νοέ 2018, 12:58

Θυμηθηκα κι αλλη ταινια που δεν μου αρεσε: το Sicarrio... περιμενα περισσοτερη δραση και γενικα ουτε οι ερμηνειες με ξετρελαναν ιδιαιτερα... :(
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Αντίβαρο
Μύστης
Αναρτήσεις: 63
Εγγραφή: 31 Μάρ 2020, 18:04

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Αντίβαρο » 28 Δεκ 2020, 00:06

Γενικά έχω ζήτημα με τα πρακτικαλ εφεκτς.

Αλλά το sleepaway camp ξεπερνάει τα όρια. Ακόμα και τον άσο που έβαλα, νιώθω ότι δίνω αξία στην ταινία. Η τελευταία σκηνή καθοριστική. Πόνεσαν τα ματάκια μου.
"Μην παίρνετε ναρκωτικά...δεν φτάνουν για όλους" -Ο Τζίμης, ο Τζίμης και η Τζάνις

Μαρια Τσερμπή
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 2
Εγγραφή: 03 Ιαν 2021, 14:25

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Μαρια Τσερμπή » 03 Ιαν 2021, 14:27

Φαροφύλακας έγραψε:έεεεεεεελα.... :όχιόχι: ήταν καλός ο Κυνόδοντας!!!!


Ναιιιιιι τέλειο ήταν !!!!!

Μαρια Τσερμπή
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 2
Εγγραφή: 03 Ιαν 2021, 14:25

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Μαρια Τσερμπή » 03 Ιαν 2021, 14:29

Αυτή που μου ήρθε πρώτη είναι το «Σαχάρα» με την Πενέλοπε .... χωρίς λόγια :( :μαναι: :ωιμέ:

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Ιαν 2021, 12:10

RoboCop 3 (1993), από τις χειροτερες -γελοιες εως αστειες- ταινιες που υπάρχουν..
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Ασάρα
Μύστης
Αναρτήσεις: 145
Εγγραφή: 30 Δεκ 2017, 10:02

Re: Οι χειρότερες ταινίες που έχουμε δει

Ανάρτησηαπό Ασάρα » 12 Ιαν 2021, 16:32

Δεν μου αρέσουν με τίποτα ταινίες που μιμούνται το "χιούμορ" της ταινίας American Pie, όπως το The Long Weekend (2005) και το Tomcats (2001 ) όπου συνήθως παίζουν ηθοποιοί του American Pie και αναπαράγουν διαρκώς τα ίδια κλισέ. :όχισουλέω:
"When I was four years old, I watched my mother kill a spider... with a teacosy. Years later, I realised it was not a spider - it was my Uncle Harold."


Επιστροφή “Κορυφαία κι Αγαπημένα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 6 επισκέπτες