Sense8 (2015-)

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Sense8 (2015-)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 01 Ιουλ 2017, 13:12

Όταν είπε η Στιλλ για δυο ώρες αυτό σκέφτηκα: πως είναι ακριβώς σαν ταινία. Τώρα, αν προβαλόταν στην μεγάλη οθόνη, ή όχι, εγώ δυστυχώς μάλλον θα διάλεγα να την δω στο σπίτι. Οπότε για εμένα τουλάχιστον, καμία η διαφορά. Χαρούμενος είμαι. :))
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Sense8 (2015-)

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 01 Ιουλ 2017, 13:42

Οπότε διαγράφουμε το πλούσιος. Παραμένει όμως το ερώτημα αν είσαι υπομονετικός, ή ανυπόμονος :ρ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Sense8 (2015-)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 01 Ιουλ 2017, 22:08

Κανένα από τα δύο. Μπορεί να τύχει και να μην το δω καν, παρότι θέλω πολύ. Αν τύχει π.χ. και πιαστώ με άλλα πράγματα και δεν τύχει να σκοντάψω επάνω του.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Sense8 (2015-)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 30 Ιουλ 2018, 00:00

Λοιπόν, αυτήν την στιγμή τρέχουν τα τελευταία λεπτά από το κλείσιμο του Sense8.

Δυστυχώς, ψιλοβαρέθηκα. Δεν ξέρω αν φταίει ότι πέρασε καιρός και βρέθηκα εκτός ψυχολογίας. Να πω την αλήθεια, ξαναείδα πριν το πρωτελευταίο ώστε να θυμηθώ και να μπω σε διάθεση.

Όμως γενικότερα, όλα όσα έβλεπα δεν με έπειθαν.

Ειδικά το "happy end" το τερμάτισαν.
Κι Κάλα την μία ήταν νεκρή και μετά, εντάξει, ζούσε και χόρευε. Ακόμα κι η μαμά της Νόμης ξαφνικά... όλα καλά με την Νόμη και το όνομα κτλ κτλ. Ντάξ.
Ωραία η μουσική στο τέλος, ωραία κι ότι τα πάντα βυθίστηκαν στο σεξ.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Ε.Φ., Φανταστικό”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες