Lost (2004-2010)

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Lost (2004-2010)

Ανάρτησηαπό Βάσια » 16 Μάρ 2014, 23:26

Ευχαριστουμε Ντοστο!!
Εχω την εντύπωση ότι τα ματάκια μου στις φωτο βλέπουν τον Ιαν οποτε αυτός ειναι πολύ σημαντικός λόγος να το δω! :ρ

εφοξύς
Όμορφο Νιάτο
Αναρτήσεις: 1
Εγγραφή: 16 Νοέ 2015, 13:45

Re: Lost (2004-2010)

Ανάρτησηαπό εφοξύς » 16 Νοέ 2015, 14:01

Δηλώνω μεγάλος θαυμαστής του LOST... και από το τέλος του ψάχνω το νέο μεγάλο τηλεοπτικό έρωτα... αποδέχομαι ότι σε κάποιους ότι δεν άρεσε το τέλος... μου κάνει περίεργη εντύπωση, αλλά και θαυμάζω τη δύναμη κάποιων να μην δούνε τα τελευταία επεισόδια...
Με την προσπάθεια όλων -αρνητών και υποστηρικτών- να βρουν απαντήσεις, οπότε και να εκλογικεύσουν ένα σήριαλ μυστηρίου, αυτομάτως δίνουν στα δικά μου μάτια τουλάχιστον, την πιθανότητα, την ευχή και την άλογη ελπίδα να μπορούσε να υπάρξει με γήινους όρους κάτι τέτοιο...
Όπως και να έχει.... εγώ απλά περιμένω πέρα από παρηκμασμένα reunion, ίσως ένα δυνατό comeback... για λίγο παραπάνω φως, σκοτάδι και καταδυναστεύουσα μοίρα...

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Lost (2004-2010)

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 16 Νοέ 2015, 17:44

Καλωσόρισες, Ευοξύ! :)

Χαίρομαι για τον ενθουσιασμό σου τον οποίο έχω κι εγώ έτσι, για διάφορες σειρές και ταινίες.

Όσο γι'αυτό που λες, κι επειδή τυχαίνει να μην έχω δει τα τέσσερα (νομίζω) επεισόδια του τέλους:

εφοξύς έγραψε:μου κάνει περίεργη εντύπωση, αλλά και θαυμάζω τη δύναμη κάποιων να μην δούνε τα τελευταία επεισόδια...


δεν ήταν δύναμη. Απλά αδιαφορία πια για όλο αυτό το μπέρδεμα σε συνδυασμό με το ότι είχα την πληροφόρηση για πού θα πήγαινε. Όπως και να 'χει, οι πρώτες σεζόν ήταν πολύ όμορφες και για μένα. :ναι:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Αστυνομικές, Κατασκοπευτικές, Μυστηρίου”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες