Ντοκυμαντερ στο διαδικτυο

Αβατάρι χρήστη
Λορένα
Μύστης
Αναρτήσεις: 163
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 01:08

Ντοκυμαντερ στο διαδικτυο

Ανάρτησηαπό Λορένα » 26 Φεβ 2014, 21:35

Λατρευω τα ντοκιμαντερ..

Απο μικρη στεκομουν και με τις ωρες στην τν (τοτε που βλεπαμε ολη μερα τν) και εβλεπα κατα προτιμηση αυτα με τα αγρια ζωα της Αφρικης.

Ποιος θυμαται : "το μαγικο ταξιδι του Κουστο"; Ειχα την αισθηση οτι οποια ωρα και να ανοιγες την τν θα το εδειχνε

Τεσπα.. τα χρονια περασαν.. η τν, τα μεγαλα καναλια ξεχασαν να δειχνουν ντοκυμαντερ, και εμειναν κατι τοπικα να δειχνουν καποια συγκεκριμενα κατ' επαναληψη.

Μεχρι που το Σκαι τα ξαναφερε στην μοδα, χαριζοντας χαμογελα σε ολους εμας του φαν :)

Εχουν κυκλοφορησει καποιες σειρες του, που ευτυχως γνωστοι μου τα προμηθευτηκαν και ετσι τα δανειστηκα και τα ειδα (γιατι δεν ειχα παρει ειδηση ποτε τα διναν :λυγμ:


=====================

Τελος παντων.. στο παρον νημα, ας μιλησουμε για τα ντοκιμαντερ που τα βρισκεις ελευθερα στο ιντερνετ.

Παραθετω καποια αγαπημενα που τα εχω πετυχει και τα συστηνω.. Και οποιος βρει κατι καλο.. το βαζει εδω για να το δουμε και οι υπολοιποι..


- Το μυστικο δασος της Ρωσιας απο τα πρωτα που ειδα και μου αρεσε παρα μα παρα πολυ :)

- Η ζωη των πουλιων ειναι μια σειρα ντοκιμαντερ.

- Αγρια Αφρικη-Σαβανα, και παλι μερος της Σειρας "Αγρια Αφρικη"

Αυτα για την ωρα για ζεσταμα :)

Επιστροφή “Ντοκιμαντέρ”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες