Για την παρουσίαση ταινιών

Αβατάρι χρήστη
Θεατής
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 647
Εγγραφή: 07 Οκτ 2016, 19:34

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Θεατής » 27 Αύγ 2018, 10:53

Μπιατριξ μπορείς να διορθώσεις μια ανάρτηση μέχρι 5 ή 10 λεπτά αφότου την εγραψες,μετά απευθυνεσαι στους συντονιστές...

Απο την διαχείριση προφίλ πας εκεί που λέει υπογραφή και βάζεις οτι στιχακι σου αρέσει...

Για να κάνεις μια παρουσίαση σε ταινία υπάρχει ειδική φόρμα που την βρίσκεις έτοιμη στο πρωτο μύνημα του νήματος και την ποσταρεις στην δεκαετία που ανήκει χρονικά η ταινία...
Το να διαβάζεις μεταφρασμένη ποίηση είναι σαν να κολυμπάς με αδιάβροχο...

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 27 Αύγ 2018, 12:54

Θεατής έγραψε:Μπιατριξ μπορείς να διορθώσεις μια ανάρτηση μέχρι 5 ή 10 λεπτά αφότου την εγραψες,μετά απευθυνεσαι στους συντονιστές...

Απο την διαχείριση προφίλ πας εκεί που λέει υπογραφή και βάζεις οτι στιχακι σου αρέσει...

Για να κάνεις μια παρουσίαση σε ταινία υπάρχει ειδική φόρμα που την βρίσκεις έτοιμη στο πρωτο μύνημα του νήματος και την ποσταρεις στην δεκαετία που ανήκει χρονικά η ταινία...


Α, ευχαριστω πολυ. Να'σαι καλα. :)
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Ξενέρωτας
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 355
Εγγραφή: 17 Ιούν 2013, 17:32

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Ξενέρωτας » 27 Αύγ 2018, 17:34

Κι εγω συμφωνω οτι θα πρεπει να μπορουμε να κανουμε διορθωσεις στις παρουσιασεις μας :μαναι:
Είμαι στην πολύ φάση δικέ μου, αλλά εσύ ξηγιέσαι στο αλλιώς και μου τη βγαίνεις με κόκκινο να πούμε! -- Γιάννης Δαλιανίδης, 1980ς

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 17 Δεκ 2018, 15:25

Κι εγω συμφωνω οτι πρεπει να επιτρεπονται οι διορθωσεις.. τουλαχιστον μεχρι τις πρωτες 2-3 εβδομαδες να εχουμε περιθωριο. :)
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 22 Δεκ 2018, 23:15

Κι εγώ συμφωνώ. Απλά το γενικότερα ανοιχτό έντιτ δεν μου αρέσει για κάποιους λόγους, και η παρουσίαση δεν μπορεί τεχνικά να ξεχωρίσει από τις άλλες αναρτήσεις. Αν γίνεται να υπάρξει μια λύση, οκ

Πάντως, ειδική την Μπιατριξ, που ανέβαζε για κάποια στιγμή ένα σωρό παρουσίασεις, όσον αφορά εμένα να πάρει και δικαιώματα υ.σ. ακριβώς για να μπορεί να φροντίσει καλύτερα την εργασία της.

Στο είχα πει κάποια στιγμή μου φαίνεται.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 23 Δεκ 2018, 14:13

Δεν νομιζω να ξανανεβασω αλλη παρουσιαση.. οποτε, ασ'το. :)
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1449
Εγγραφή: 12 Οκτ 2014, 21:29

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 23 Δεκ 2018, 19:59

Μπιατριξ Κιντο έγραψε:Δεν νομιζω να ξανανεβασω αλλη παρουσιαση


Γιατί αυτή η απόφαση; :ωιμέ:
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 23 Δεκ 2018, 21:37

1. Δεν εμφανιζονται τα βιντεο. :όχισουλέω:
2. Δεν εχω προσβαση σε υπολογιστη για τους επομενους μηνες. :ναι:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Ξενέρωτας
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 355
Εγγραφή: 17 Ιούν 2013, 17:32

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Ξενέρωτας » 24 Δεκ 2018, 00:46

Ποα βιντεο δεν θα εμφανιζονται καλε;
Είμαι στην πολύ φάση δικέ μου, αλλά εσύ ξηγιέσαι στο αλλιώς και μου τη βγαίνεις με κόκκινο να πούμε! -- Γιάννης Δαλιανίδης, 1980ς

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Για την παρουσίαση ταινιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 24 Δεκ 2018, 06:45

Για το τρειλερ. Δεν δουλευει κανενα βιντεο στο σαιτ αν δεν το εχεις παρει ακομα χαμπαρι. :)
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."


Επιστροφή “Δομή, Στήσιμο και Τεχνικά Θέματα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες