Τα μικροθέματα του φόρουμ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 23 Ιαν 2018, 13:50

Δεν μου έχει τύχει να δω μορφοποίηση σε τίτλους αν και διόλου απίθανο να υπάρχει.


Σχετικά με τις αναζητήσεις ταινιών: Προτείνω για κάθε νέα αναζήτηση να ανοίγει και νέο νήμα καθώς και στις αναζητήσεις που βρίσκεται το ζητούμενο να προστίθεται ένα [Βρέθηκε] στον τίτλο.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 26 Φεβ 2018, 23:11

Φάρε, στις 16/02 έλαβα ειδοποίηση για τη παρακάτω ανάρτησή σου από το 17. Συνέβη κάτι;

viewtopic.php?p=15532#p15532

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 26 Φεβ 2018, 23:51

χμ.. εκ πρώτης δεν έχω ιδέα για τί μιλάς. Εννοείς πως έλαβες κάτι στο ημέιλ; :χμ:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 27 Φεβ 2018, 00:33

Φαροφύλακας έγραψε:χμ.. εκ πρώτης δεν έχω ιδέα για τί μιλάς. Εννοείς πως έλαβες κάτι στο ημέιλ; :χμ:


Εννοώ την ειδοποίηση που σου ήρθε τώρα. Μέιλ έχω πάψει εδώ και καιρό να λαμβάνω :χαχα:

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 27 Φεβ 2018, 00:59

ε τότε μάλλον επειδή έκανα παράθεση κάτι που έγραψες. Όταν συμβαίνει αυτό, το φόρουμ σημειώνει ειδοποίηση ώστε να δώσουμε εκεί την προσοχή μας.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 27 Φεβ 2018, 05:31

Ναι, δεκτόν, αλλά γιατί την θυμήθηκε μετά από ογδόντα μέρες;

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 27 Φεβ 2018, 10:37

ναι. Δεν ξέρω, δυστυχώς. :/
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 06 Σεπ 2018, 23:36

Φάρε, έχω ένα μικρό θεματάκι με τα προσωπικά μηνύματα. Είχα στα εισερχόμενα 48/50 και έλαβα άλλα τρία. Εμφανίστηκαν στις “Ειδοποιήσεις”, όπως και στα “Προσωπικά μηνύματα” στην κορυφή της σελίδας, αλλά δεν υπήρχαν μέσα στα προσωπικά μηνύματα. Όταν τα επέλεγα από την κορυφή της σελίδας (δεν θυμάμαι από ποια από τις δύο επιλογές) μου έβγαζε το παρακάτω:

Code: Επιλογή όλων

Πληροφορίες
You are not authorized to read private messages that are on hold.


Μπορούμε να τα ανακτήσουμε, ή να παρακαλέσω να μου τα ξαναστείλουν;

Να σημειώσω ότι άλλαξα πρόσφατα μέιλ επικοινωνίας, αλλά αυτό έγινε προτού τα λάβω. Επίσης έσβησα μερικά μηνύματα από τα "Εισερχόμενα", αλλά και τα "Απεσταλμένα", όμως δεν εμφανίστηκαν. Μήπως παίζει κάποιο ρόλο ότι από παλιά δεν λαμβάνω μέιλ ειδοποίησης για προσωπικά μηνύματα, παρότι το έχω ενεργοποιημένο στο “Κάποιος σου στέλνει ένα προσωπικό μήνυμα”΄;

Αβατάρι χρήστη
Μυρμηγκοφάγος
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 820
Εγγραφή: 27 Ιούν 2014, 23:38

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Μυρμηγκοφάγος » 07 Σεπ 2018, 17:23

οκ, τα βρήκα στα εξερχόμενα. Χρειάστηκε να ζητήσω να αποδεσμευτούν για να τα δω - μια επιλογή που μου διέφυγε χθες :λυγμ:

Από απορία όμως, γιατί δεν με άφησε να δω τα πρώτα δυο, για τα οποία και είχα χώρο;

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Τα μικροθέματα του φόρουμ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 08 Σεπ 2018, 13:42

Δεν ξέρω. Μπορεί να είναι ατέλεια του λογισμικού που χρησιμοποιούμε.

Δυστυχώς, αυτήν την στιγμή εκκρεμούν τεράστιες εργασίες στην ΛτΒ , που δεν αξιώνομαι να πιάσω, και δεν νομίζω πως θα ευκαιρήσω να δω αυτήν εδώ την λεπτομέρεια.
:λυγμ:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Δομή, Στήσιμο και Τεχνικά Θέματα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 8 επισκέπτες