Μεταμεσονύχτια, ατμοσφαιρική παρέα

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Μεταμεσονύχτια, ατμοσφαιρική παρέα

Ανάρτησηαπό Ίζι » 07 Μάρ 2016, 22:34

Μεταλλαγμένη έγραψε:Σιγά μην σκάλωνε βρε Φάρε. Θα έβλεπε τσακ-τσακ ότι σκοράρει χαμηλά στην Imdb και θα γύρναγε κανάλι :ρ


Χαχα, ισχύει :χαχα:
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Αντίβαρο
Μύστης
Αναρτήσεις: 63
Εγγραφή: 31 Μάρ 2020, 18:04

Re: Μεταμεσονύχτια, ατμοσφαιρική παρέα

Ανάρτησηαπό Αντίβαρο » 10 Ιαν 2021, 01:49

"Ιστορίες από την απέναντι όχθη"...
Όταν προβαλλόταν (τότε) φαντάζομαι πρέπει να είχε κρατήσει συντροφιά σε κάποιους.
Δεν θα πω σε "αρκετούς", γιατί μέχρι και σήμερα να έχω συναντήσει έναν, άντε δύο ανθρώπους που μου είπαν
"Ναι ρε όντως... εκείνη η σειρά".

Θυμάμαι η μάνα μου δεν με άφηνε να τη δω, προφανώς της ακαταλληλότητας και επιπλέον γιατί θα "έχεις σχολείο αύριο". Άλλαζαν συνεχώς την ώρα και την ημέρα προβολής, και δεν είχε μεγάλη απήχηση στον ελληνικό κοινό. Παρ'όλα αυτά κάπως είχα βρει τις λύσεις μου και είχα δει κάνα δυο επεισόδια.
Το ένα με είχε στοιχειώσει. Φυσικά από τον φόβο μου δεν είχα κλείσει μάτι και κουτουλούσα την επομένη στο σχολείο.

Μέσα στα επόμενα χρόνια φυσικά δεν υπήρχε πουθενά αρχείο της σειράς, γιατί την είχα ψάξει.
Τώρα τα τελευταία ένα δύο χρόνια είχα βρει μερικά, καθώς τα έχουν ανεβάσει και στο web tv του ant1.
"Μην παίρνετε ναρκωτικά...δεν φτάνουν για όλους" -Ο Τζίμης, ο Τζίμης και η Τζάνις


Επιστροφή “Γενικά για την τηλεόραση”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες