Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην TV;

Ενημερωτικές εκπομπές
1
2%
Πρωινάδικα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μεσημεριανή ζώνη
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Απογευματινά μαγκαζίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ειδήσεις
2
5%
Ταινίες (ελληνικές-ξένες)
11
27%
Σειρές (ελληνικές-ξένες)
8
20%
Αθλητικές εκπομπές
4
10%
Ντοκυμαντέρ
10
24%
Ψυχαγωγικές εκπομπές
5
12%

Σύνολο ψήφων: 41

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 531

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 14 Ιούν 2013, 15:43

Ψήφισα Ελληνικές Σειρές, γιατί αν πετύχω είσαι το ταίρι μου ή κων/νου κι ελένης πάντα θα χαζέψω έστω κ κανά πεντάλεπτο και ντοκιμαντέρ γιατί τα μεσημέρια του καλοκαιριού στην Αθήνα είναι η καλύτερη παρέα για να ξεκουραστείς λίγο (με παίρνει ο ύπνος μετά το 20λεπτο).
Κατά τ' άλλα, η τηλεόραση γενικά δεν μου πάει, έχω σταματήσει να βλέπω από το Λύκειο και πλέον όταν είμαι σπίτι των γονιών μου την χαμηλώνω γιατί ο ήχος της μου ταράζει τα νεύρα. :ωιμέ: Βλέπω από το ίντερνετ που έχουν όλα τα προγράμματα καμιά φορά όταν βαριέμαι, αλλά και πάλι μόνο σειρές.
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Ονειρευτής
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 292

Re: Τί σας αρέσει περισσότερο να βλέπετε στην τηλεόραση;

Ανάρτησηαπό Ονειρευτής » 14 Ιούν 2013, 22:34

Βλέπω ως επί το πλείστον, ενημερωτικές εκπομπές αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, ταινίες (ελληνικές – ξένες) αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, αθλητικά αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον και ντοκιμαντέρ, επίσης αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον, επιλογές τις οποίες και ψήφισα, αν και τώρα τελευταία, το μόνο που βλέπω σε όποιο από τα εναπομείναντα κανάλια και ν’ ανοίξω την τηλεόραση μου είναι μόνο διαφημίσεις...

.... (που σημαίνει ένα μονο πράγμα: τέλος και η τηλεόραση)! :)
So come up to the lab, and see what's on the slab, I see you shiver with anticipation.
But maybe the rain, is really to blame, so I'll remove the cause ... but not the symptom.

Επιστροφή “Γενικά για την τηλεόραση”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες