Αγαπημένες εκπομπές

Αβατάρι χρήστη
Τραβιατα
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 380
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 23:12

Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Τραβιατα » 14 Ιούν 2013, 18:39

Πιστευω οτι ολοι παρακολουθουμε ή παρακολουθούσαμε μια συγκεκριμενη εκπομπη ή εκπομπες που μας αρεσουν και καθομαστε συγκεκριμενη ωρα μπροστα απο την τηλεοραση για να την παρακολουθησουμε.

Εμενα μου αρεσουν πολυ οι πρωταγωνιστες με τον Σταυρο Θεοδωρακη, συνήθως έχει πολύ ενδιαφέροντα θέματα, τα οποία σχετίζονται με την καθημερινή μας ζωή. Επίσης τον θεωρώ πολύ αξιόλογο δημοσιογράφω, απο τους λίγους.

Άλλη εκπομπη που παρακολουθω καμια φορα ειναι το αλ τσαντιρι με τον Λαζοπουλο. Ενω απο παλιες μου αρεσε το ποιος θελει να γινει εκατομμυριουχος και ενα παρομοιο που ηταν με την Ελενα Ακριτα, αλλα δεν θυμαμαι τον τιτλο.

Αντίθετα σιχαίνομαι τις εκπομπες τις Πανιας γιατι εκμεταλέυεται άτομα χαμηλόυ διανοητικόυ επιπέδου για να κάνει τηλεθέαση και με νευριάζει πολύ και η Τατιάνα Στεφανίδου.

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 14 Ιούν 2013, 20:48

Συμφωνώ για τις εκπομπές της Πάνια, τις βρίσκω πραγματικά εμετικές.
Έχω πετύχει κατά καιρούς διάφορες ενδιαφέρουσες εκπομπές, αλλά ό,τι έχω δει είναι εντελώς αποσπασματικά και στο ίντερνετ κυρίως. Έχω δει κάποιες εκπομπές του Θεωδοράκη, γιατί όντως διαλέγει πολύ ενδιαφέροντα θέματα και μιλάνε άνθρωποι που θέλω ν' ακούσω, αλλά όχι αρκετές. Έχω δει και κάτι συνεντεύξεις από το "12 γυναίκες μονολογούν" τις ΕΡΤ με αγαπημένη μου την συνέντευξη της Ναυπλιώτου κ γενικώς μάλλον μόνο συνεντεύξεις παρακολουθώ, όπως αυτές της Φλέσσα, που διαλέγει ενδιαφέρουσες προσωπικότητες, αλλά κ πάλι δεν μου αρέσει ο τρόπος της και έτσι μπαίνω στη διαδικασία να παρακολουθήσω, μόνο όταν πραγματικά με θέλω ν' ακούσω τον επισκέπτη.
Από παλιές εκπομπές όταν ήμουν μικρή έβλεπα τον Λυκούργο κ την Καρολίνα :)))) τον εκατομμυριούχο μετά μανίας κ γενικά αρκετά παιχνίδια γνώσεων, που δεν μπορώ να θυμηθώ όμως. :ιδέα:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 15 Ιούν 2013, 01:11

μαζί σου! :κόλλα5: Η Φλέσσα έχει ενδιαφέροντες καλεσμένους αλλά η ίδια γινεταιαλλον καπως ενοχλητικη στην κουβεντα, συχνα διακόπτοντας τον ειρμο του συνομιλητη της.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Ίζι » 15 Ιούν 2013, 12:47

Φέτος έχω δει αρκετό Κάτι Ψήνεται, μια που συνδυάζει μαγειρική και κουτσομπολιό *εικονίδιο που ντρέπεται*
Έχω δει μερικές φορές και το Your Face Sounds Familiar, ειδικά για τον Νάσο Αλευρά και τον Κρατερό Κατσούλη που τα σπάνε, όμως το σταμάτησα γιατί είχε λίγο show και πάαααρα πολύ μπλαμπλα. Είδατε τον Κρατερό ως Σαββόπουλο;




Αγαπημένη εκπομπή το Ράδιο Αρβύλα. Παλιότερα και ΑΜΑΝ. Μικρή έβλεπα μετά μανίας Απίστευτα κι όμως Ελληνικά. Το θυμάται κανείς;
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Τρίνιτυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 252
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 16:47

Re: Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Τρίνιτυ » 15 Ιούν 2013, 14:04

Αν τα πετύχω όταν κάτσω στην τηλεόραση, βλέπω τους Πρωταγωνιστές, Σαν σήμερα, Ράδιο Αρβύλα ή αν έχει κάποιο ενδιαφέρον ντοκυμαντέρ.

Τις τελευταίες όμως Κυριακές βλέπω Your Face Sounds Familiar.
Ίζι έγραψε:Έχω δει μερικές φορές και το Your Face Sounds Familiar, ειδικά για τον Νάσο Αλευρά και τον Κρατερό Κατσούλη που τα σπάνε, όμως το σταμάτησα γιατί είχε λίγο show και πάαααρα πολύ μπλαμπλα. Είδατε τον Κρατερό ως Σαββόπουλο;

Όντως έχει μπλα μπλα, αλλά κάνουμε εξέδρα με φίλους, γελάμε, μιλάμε και περνάει γρήγορα η ώρα. :)))) Είναι πολύ καλοί ο Αλευράς και ο Κατσούλης και ως Σαββόπουλος ο Κρατερός ήταν πολύ καλός! Την Κυριακή που μας πέρασε γέλασα πολύ όταν τραγούδησε το Gangnam Style. :χαχα:



SYSTEM FAILURE

Αβατάρι χρήστη
Τραβιατα
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 380
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 23:12

Re: Αγαπημένες εκπομπές

Ανάρτησηαπό Τραβιατα » 15 Ιούν 2013, 15:19

Ιζι καλα που μου το θυμησες, ραδιο αρβυλα και αμαν φυσικα.....


Επιστροφή “Γενικά για την τηλεόραση”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες