Τα αρνητικά του σινεμά

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Τα αρνητικά του σινεμά

Ανάρτησηαπό Βάσια » 09 Φεβ 2014, 13:46

Το μου θυμίσατε τωρα...ειχα παει να δω μια ταινια και διπλα μου ειχε κάτσει ενας τυπος που δεν του αρεσε καθόλου. Με αποτελεσμα να μιλαει σε ολη σχεδον την διαρκεια σχολιαζοντας τα παντα και συγκρινοντας διαφορες ταινιες.Καποια στιγμη δεν αντεξα και του εκανα παρατηρηση. Σταματησε μεν να μιλαει αλλα απο την υπερενταση του επρεπε καπου τα ξεσπασει...ετσι κουναγε συνεχεια το ποδι του και χτυπαγε με το χερι του το κουτακι της κοκα κολα.Σκεφτηκα να του δωσω τα ποπ κορν μου για να εχει κατι να κανει αλλα φοβηθηκα οτι θα τα ετρωγε με υπερβολικο θορυβο και δεν το αντεχα. :πανικός:

Σε γενικες γραμμες παντως δεν ενοχλουμαι ευκολα εκτος αν καποιος κανει κατι υπερβολικο.
Επισης προτιμω τις προβολες μετα της 10 που εχει λιγοτερη πιτσιρικαρια.

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Τα αρνητικά του σινεμά

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 09 Φεβ 2014, 17:29

Άμα περνάς τόσο χάλια στο σινεμά γιατί να μην φύγεις και να κάθεσαι να κουνάς το πόδι σου απ' την υπερένταση; :χμ:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Τα αρνητικά του σινεμά

Ανάρτησηαπό Βάσια » 09 Φεβ 2014, 19:08

Πολύνιους έγραψε:Άμα περνάς τόσο χάλια στο σινεμά γιατί να μην φύγεις και να κάθεσαι να κουνάς το πόδι σου απ' την υπερένταση; :χμ:


Μάλλον επειδή ήταν με παρέα και δεν ήθελε να τους την σπάσει.
Τα δικά μου τα νεύρα πάντως τα έσπασε σίγουρα.

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Τα αρνητικά του σινεμά

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 14:04

Μπα, εγω απολαμβανω καλυτερα τη ταινια στο σπιτι μου, με τον εναν η με τον αλλον τροπο, παρα στο σινεμα. :))))
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."


Επιστροφή “Γενικά για το σινεμά”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες