Σχετικά με τα τρέιλρ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 07 Ιουλ 2017, 00:28

Μόλις είδα αυτό εδώ το τρέιλερ της ταινίας The Switch:




Πραγματικά, δείχνει όοοοοολην την ταινία! Έχω καλυφθεί, σχετικά! :χαχα:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ξενέρωτας
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 355
Εγγραφή: 17 Ιούν 2013, 17:32

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Ξενέρωτας » 07 Ιουλ 2017, 11:59

Βασικα υπαρχουν καποια τρειλερ που οντως δινουν αυτη την αισθηση αλλα τελικα η ταινια δεν ηταν αυτο που εδειχνε το τρειλερ, εδειχνε μια παραπανω υποθεση που δε φαινοταν στο τρειλερ.

(ασχετο: οταν ημουν μικρος μου ειχαν κανει δωρο ενα βιβλιο με ανεκδοτα, και οπως συβαινει συνηθως, καθε ανεκδοτο ειχε μια επικεφαλιδα που ηταν η περιληψη του ανεκδοτου. Ο εκδοτης που εκανε το βιβλιο ηταν τοσο γκαου, που, ενω κανονικα οι επικεφαλιδες ειναι η περιληψη του ανεκδοτου, σε αυτο το βιβλιο αποκαλυπταν το γκαγκ! Αυτο χαλουσε κυριολεκτικα καθε ανεκδοτο, οποτε πηρα ενα μπλανκο, εσβησα μια-μια επικεφαλιδα και διαβασα απο την αρχη το βιβλιο :)))) )
Είμαι στην πολύ φάση δικέ μου, αλλά εσύ ξηγιέσαι στο αλλιώς και μου τη βγαίνεις με κόκκινο να πούμε! -- Γιάννης Δαλιανίδης, 1980ς

Αβατάρι χρήστη
Νικόλας Δε Κιντ
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1449
Εγγραφή: 12 Οκτ 2014, 21:29

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Νικόλας Δε Κιντ » 23 Οκτ 2017, 20:39

Εγώ πάντως τελευταία έχω προσέξει (ειδικά στο Χόλιγουντ), πως τα τρέηλερ γίνονται όλο και πιο εντυπωσιακά ενώ οι ταινίες όλο και πιο αδιάφορες! :))))
Excuse me... I dislike being touched... an Eastern prejudice

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 11 Νοέ 2018, 20:28

Εγώ έχω δει πολλά τρέιλερ ταινιών που κάνουν πολύ spoil (ειδικά των καινούργιων ταινιών) και δεν το θεωρώ σωστό. Είναι σαν να σου δείχνουν όλη την ταινία. :(
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 11 Νοέ 2018, 21:01

Αρχή μου στα τρέιλερ, τα βλέπω μέχρι την μέση. Καί παίρνεις μια ιδέα κατά πόσο σου ταιριάζει η ταινία, και μάλλον γλιτώνεις τα μεγάλα σπόιλερ. :)))
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 278
Εγγραφή: 08 Οκτ 2014, 01:01

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 08 Δεκ 2018, 15:17

Βγήκε χθες το τρέηλερ της πολυαναμενόμενης ταινίας Avengers: Endgame και είναι ικανοποιητικότατο. Δεν κάνει κανένα σπόιλ για την πλοκή και απλά ανυπομονείς για την ταινία. :)))) :πανικός:

"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Βάγγυ
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 278
Εγγραφή: 08 Οκτ 2014, 01:01

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Βάγγυ » 08 Δεκ 2018, 15:18

Βγήκε χθες το τρέηλερ της πολυαναμενόμενης ταινίας Avengers: Endgame και είναι ικανοποιητικότατο. Δεν κάνει κανένα σπόιλ για την πλοκή και απλά ανυπομονείς για την ταινία. :)))) :πανικός:

ΥΓ: Πώς βάζουμε βιντεάκια από το γιουτιουμπι καλέ; Έχω να βάλω μήνες και το ξέχασα. :ρ
"There was no harbor for hope" R. Lupton

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Σχετικά με τα τρέιλρ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 09 Δεκ 2018, 23:56

(βάζεις μόνο το id από το βίδεο)
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Γενικά για το σινεμά”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες