Εφήμερο σουξουμούξου

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 11:23

Σε αυτο το σαιτ δεν υπαρχει το Pulp Fiction, το Some Like It Hot, Reservoir Dogs, Jackie Brown, Death Proof, Inglourious Basterds, True Romance, X-Men, The Lord Of The Rings (!!!!), The Hobbit (!!!!), Citizen Kein, Casablanca και αλλες ταινιες που ειναι πολυ δημοφιλεις και δεν τις εχετε....μου κανει μεγαλη εντυπωση....Εστω τα The Lord Of The Rings και τα Χομπιτ τα περιμενα στο σαιτ.
:χμ: :αργκ: :όχισουλέω: :(
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Ξενέρωτας
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 355
Εγγραφή: 17 Ιούν 2013, 17:32

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Ξενέρωτας » 01 Σεπ 2018, 12:23

Οι επόμενες παρουσιασεις που θα γραψεις λοιπον :μαναι:
Είμαι στην πολύ φάση δικέ μου, αλλά εσύ ξηγιέσαι στο αλλιώς και μου τη βγαίνεις με κόκκινο να πούμε! -- Γιάννης Δαλιανίδης, 1980ς

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 12:30

Δεν το νομιζω διοτι μπαινω απο κινητο και δεν μπορω να στειλω συνδεσμους κλπ.

Εν τω μεταξυ, ο Φαροφυλακας μου εστειλε ενα μηνυμα και μου λεει οτι και καλα με ειχε αποκλεισει παλια κλπ, ενω κατι τετοιο δεν ισχυει....εγω τωρα μπηκα στο σαιτ....μηπως με μπερδευει με αλλη; :όχισουλέω: :ωιμέ:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 01 Σεπ 2018, 12:40

Καλό μου παιδί, τί να σε μπερδέψω;

Εγγράφηκες στο φόρουμ μας, δις μάλιστα, τον Απρίλιο του 2018.

Ξέρω πως πολύς κόσμος έχει την ψευδαίσθηση πως είναι χαμένος στην ανωνυμία, στον Ιστό, αλλά δεν βρισκόμαστε όλοι στο ίδιο επίπεδο ασχετοσύνης. Εγώ μπορώ να ξέρω πολύ περισσότερα από εσένα, όσον αφορά κάμποσα πράγματα γενικότερα στον Ιστό, και δει στο φόρουμ που διαχειρίζομαι.

Απλά δεν θυμάμαι γιατί είχες αποκλειστεί τότε. Αν και ένας λόγος μπορεί να είναι σίγουρα, η διπλή τότε εγγραφή.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 12:42

Φαροφύλακας έγραψε:Καλό μου παιδί, τί να σε μπερδέψω;

Εγγράφηκες στο φόρουμ μας, δις μάλιστα, τον Απρίλιο του 2018.

Ξέρω πως πολύς κόσμος έχει την ψευδαίσθηση πως είναι χαμένος στην ανωνυμία, στον Ιστό, αλλά δεν βρισκόμαστε όλοι στο ίδιο επίπεδο ασχετοσύνης. Εγώ μπορώ να ξέρω πολύ περισσότερα από εσένα, όσον αφορά κάμποσα πράγματα γενικότερα στον Ιστό, και δει στο φόρουμ που διαχειρίζομαι.

Απλά δεν θυμάμαι γιατί είχες αποκλειστεί τότε. Αν και ένας λόγος μπορεί να είναι σίγουρα, η διπλή τότε εγγραφή.


Κι εγω σου λεω οτι δεν το εκανα. Η εχω παθει αμνησια και δε θυμαμαι....αλλα παντως το αρνουμαι. :όχισουλέω: :οργή:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 01 Σεπ 2018, 12:43

Έχει την σημασία του, εάν το αρνείσαι, ειδικά όταν εγώ γνωρίζω πως έτσι είναι.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 12:45

Και ετσι να'ναι, οπως λες, ποιο το νοημα της συζητησης; :όχισουλέω:
Παντως εγω κατι τετοιο δε θυμαμαι. Ημουν "αλλου" τον Απριλιο.
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 12:48

Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα εγω τον Ιουλιο ανακαλυψα το σαιτ αυτο. :ναι:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 01 Σεπ 2018, 12:53

Παρασκευή 13 Απρ και Σάββατο 14 Απρ, εσύ, γραφόσουν εδώ.

Όταν έχεις να κάνεις μαζί μου, δεν είσαι τόσο ανώνυμη όσο πιστεύεις.

Τέλος πάντων. Θα σου κάνω ένα σκόντο για την ώρα, για το νεαρό της ηλικίας σου.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 01 Σεπ 2018, 12:57

Καλα, οπως θες. Εγω παντως δε θυμαμαι κατι τετοιο. :ανέκφραστος: :όχισουλέω:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."


Επιστροφή “Διάφορα Άσχετα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 2 επισκέπτες