Εφήμερο σουξουμούξου

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 23 Μάρ 2014, 20:50

Ένας φωτογράφος, πήρε παλιές φωτογραφίες, έβγαλε νέες στον ίδιο χώρο, και τις ένωσε σε ένα μοναδικό αποτέλεσμα.

Νομίζω πως θα σας αρέσει.Ρίξτε μια ματιά. Κλικ στο βελάκι στα δεξιά για την επόμενη.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 23 Μάρ 2014, 23:29

έχω δει κι άλλες τέτοιες φωτογραφίες, αλλά ο συγκεκριμένος έχει το καλύτερο στήσιμο απ' όλους τους άλλους... :πάνω:
Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 27 Μάρ 2014, 10:19

εγώ τρελάθηκα, σε λεω..


εντωμεταξύ, άσχετο, νομίζω πως οι γυναίκες είναι καλύτερα να μην αρωματίζεστε πρωινιάτικα.. Μάλλον έχετε το αντίθετο, απο το επιθυμητό, αποτέλεσμα.. Τουλάχιστον, σε εμένα, σίγουρα!
:ανέκφραστος:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Σινεφίλ
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 411
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 15:16

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Σινεφίλ » 27 Μάρ 2014, 14:26

Αν είναι βραδινός ο αρωματισμός, δεν πειράζει; :ρ

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 27 Μάρ 2014, 15:00

:χαχα: δεν ξέρω.. ειδικά το πρωί, όμως, δεν αντέχεται...
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Βάσια » 27 Μάρ 2014, 15:18

Δεν πειράζει να αρωματιζόμαστε να λουζόμαστε με άρωμα πειράζει. :)
Χρειαζόμαστε πολύ λίγο άρωμα...απλά μερικές και μερικοί ψεκάζονται από την κορυφή μέχρι τα νύχια και το αποτέλεσμα είναι αποπνικτικό.Πάντως το κάνουν και οι άντρες αυτό όχι μόνο οι γυναίκες. :ρ

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 27 Μάρ 2014, 15:50

Θα συμφωνήσω με τη Βάσια! Την άλλη φορά, μπήκα σ' ένα ασανσέρ και μύρισα το πιο απαίσιο άρωμα που έχει βγει ποτέ σε κυκλοφορία. Κράτησα την αναπνοή μου μέχρι να φτάσω στον προορισμό μου (2 όροφοι, μην φαντάζεστε ουρανοξύστες!) και με το που βγήκα και απομακρύνθηκα, συνειδητοποίησα πως το άρωμα είχε κολλήσει επάνω μου! :κατάρα:
Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 28 Μάρ 2014, 13:49

εγώ έχω βαρεθεί να μυρίζω την hypnotic poison (dior). Την είχε κ η αδερφή μου παλιά, το θεωρούσα απίστευτο άρωμα, αλλά πλέον δεν το αντέχω, το φοράνε όλες κ για την ακρίβεια όπως είπε κ η Βάσια δεν το φοράνε απλά, λούζονται. :μαναι:
Εγώ πιστεύω στα body lotion πάντως. :ναι:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Βάσια » 28 Μάρ 2014, 15:44

Πολυ... τωρα χτηπησες το ευαίσθητο σημειο μου....αυτο ειναι το αρωμα μου. :) Το φοραω πάνω απο 12 χρονια και δεν μπορω να το αλλαξω.Το αρωμα ειναι κατι που κραταω σταθερο. Εχεις δίκιο όμως...οταν το ξεκινησα εγω δεν ηταν απο τα πιο γνωστα αρωματα τωρα το φορανε σχεδον ολοι. Αλλο ένα αγαπημένο μου ειναι το La Prairie Silver Rain.Φανταστικο αρωμα αλλα πανακριβο. :ρ

Τα body lotion ειναι τελεια σε συνδιασμο με λιγο απο το αρωμα μυριζεις ομορφα ολη μερα.

Παντως να ξερετε οτι το αρωμα που σας παει είναι αυτο που δεν μυρίζετε εσείς πάνω σας. :ναι:

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Εφήμερο σουξουμούξου

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 28 Μάρ 2014, 19:59

Βάσια το σκέφτηκα ότι μπορεί να έπιανα ευαίσθητα σημεία, αλλά είπα να την κάνω την ανάρτηση μιας και δεν το είπα για να προσβάλω, αφού ειλικρινά το άρωμα είναι πολύ του γούστου μου..την είχα κλέψει ουκ ολίγες φορές απ' την αδερφή μου κ είχα αποκομίσει κ θετικότατα σχόλια :)))) Απλώς μ' "ενοχλεί" τ' ότι αν περιμένω βράδυ σε ουρά π.χ. για να μπω σε συναυλία, δεν παίζει να μην περάσει ένα πεντάλεπτο μυρίζοντας ιπνότικ πόιζον :αργκ:

Αυτό που λες με το body lotion ισχύει ή αν έχεις κ ίδιο άρωμα αφρόλουτρο, ειδικά το καλοκαίρι δίνει απίστευτο άρωμα φρεσκάδας.
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ


Επιστροφή “Διάφορα Άσχετα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 3 επισκέπτες