Ωραία βιντεάκια

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 28 Φεβ 2014, 15:01

Αγαπώ πολύ τον χορό, παρότι έχω ασχοληθεί με τους λάτιν. Μου αρέσει γενικότερα η έκφραση του ανθρώπινου σώματος. (Παρεμπιπτόντως, δεν μπορώ να μην σημειώσω τις πολύ πλούσιες γραμμές του.. συγκεκριμένου σώματος... :)))) )

Εγώ θα βάλω, σαν ωραίο βιδεάκι, αυτήν εδώ την υπέροχη, κατά την γνώμη μου, έμπνευση του Αντριάνο Τσελεντάνο, όπου τραγουδάει... αλλαμπουρνέζικα που ακούγονται σαν Αγγλικά! :))))

Μεγάλη έμπνευση και μεγάλη περφρόρμανς! :))))
(για τους ανυπόμονους, το πανηγύρι ξεκινάει στο 1:45 :ναι: )

"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 11 Μάρ 2014, 12:58

Εγώ μόλις πέτυχα αυτό... Εμένα μ' έκανε να χαμογελάσω, το βρήκα πολύ γλυκό, αλλά είδα ότι πολλοί το θεώρησαν χυδαίο και προσβλητικό... Τι λέτε;


Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 11 Μάρ 2014, 13:05

γλυκύτατο, υπέροχο κι αναρωτιέμαι αν κάποιοι δεν μείναν έπειτα μαζί, απλά από ένα φιλί.
:)


(πρέπει κάποιος να έχει προσωπικό θέμα για να βρει εδώ κάτι το χυδαίο
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βου Παπ
Μύστης
Αναρτήσεις: 150
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 10:11

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Βου Παπ » 11 Μάρ 2014, 13:15

Φαροφύλακας έγραψε:γλυκύτατο, υπέροχο κι αναρωτιέμαι αν κάποιοι δεν μείναν έπειτα μαζί, απλά από ένα φιλί.
:)


ναι, κι εγώ το ίδιο αναρωτήθηκα... δεν θα μου φαινόταν παράλογο...

Φαροφύλακας έγραψε:(πρέπει κάποιος να έχει προσωπικό θέμα για να βρει εδώ κάτι το χυδαίο


κάποιος είπε ότι εξευτελίζουν μια τόσο ωραία στιγμή, όπως το πρώτο φιλί. Βέβαια, δεν νομίζω ότι γίνεται ποτέ κάτι χωρίς να υπάρχει αποδοκιμασία από κάποιον... Προσωπικά, το εξέλαβα σαν φόρο τιμής σε κάτι τόσο απλό αλλά ξεχωριστό, όπως το πρώτο φιλί, ακόμα κι αν είναι μεταξύ αγνώστων... :)
Τελειώνει πάντα έτσι. Με το θάνατο. Πριν όμως υπήρχε η ζωή, κρυμμένη πίσω από τα μπλα μπλα μπλα...
Jep Gambardella, La Grande Bellezza

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 11 Μάρ 2014, 13:17

λες και τελειώνουν τα πρώτα φιλιά.. :)
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Βάσια
Μύστης
Αναρτήσεις: 197
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 15:56

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Βάσια » 11 Μάρ 2014, 18:52

Το συγκεκριμένο βιντεάκι κυκλοφορεί σε όλο το facebook σήμερα. Και εμένα μου άρεσε πολύ.Ήταν πολύ γλυκό!
Το πρώτο φιλί είναι ξεχωριστό και έχω την εντύπωση οτι μερικά απο τα ζευγάρια είχαν ιδιαίτερη χημεία μεταξύ τους. ;)

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Ίζι » 15 Μάρ 2014, 21:49

Πάντα θεωρούσα τις πάπιες πανέξυπνες :)


I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 15 Μάρ 2014, 21:57

αν δεν τις δω να αναλύουν τον Νίτσε δεν εντυπωσιάζομαι...! :ρ

περισσότερη εντύπωση μου έκανε, πάντως, το σκυλί. Μου φάνηκε ανόρεχτο να το παλέψει το θέμα. Σαν από την μία να το τραβούσε το ένστικτό του να κυνηγήσει το πουλερικό αλλά από την άλλη, εκπολιτισμένο από την επαφή με τους ανθρώπους, να χάρηκε που βρήκε αφορμή να ξεμπερδέψει. :ρ
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Ίζι » 15 Μάρ 2014, 22:02

Είναι ακριβώς όπως ο δικός μου σκύλος. Γουστάρει να κυνηγάει τα περιστέρια και τις γάτες, όμως αν το "θήραμα" σταματήσει το παρατάει. Μια εποχή φιλοξενούσαμε ένα γατάκι. Έτρεχε το γατάκι, πίσω ο σκύλος μου. Σταματούσε το γατάκι, το παρατούσε ο σκύλος μου. Αυτά τα σκυλιά δεν πεινάνε, ούτε κυνηγούν στα σοβαρά - παίζουν :))))
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Πολύνιους
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 529
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 18:21

Re: Ωραία βιντεάκια

Ανάρτησηαπό Πολύνιους » 15 Μάρ 2014, 22:09

Βάσια έγραψε:Το συγκεκριμένο βιντεάκι κυκλοφορεί σε όλο το facebook σήμερα. Και εμένα μου άρεσε πολύ.Ήταν πολύ γλυκό!
Το πρώτο φιλί είναι ξεχωριστό και έχω την εντύπωση οτι μερικά απο τα ζευγάρια είχαν ιδιαίτερη χημεία μεταξύ τους. ;)


Αααα ναι κι εγώ το πέτυχα στο φουμπού :))))
Τέλειο :γιούπι:
σεξ και ντραγκζ και ροκ και ρολ


Επιστροφή “Διάφορα Άσχετα”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες